eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Konto Mój Biznes w Banku Millennium

2016-05-09 13:35

Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Konto Mój Biznes w Banku Millennium © Andrey Popov - Fotolia.com

Konto Mój Biznes to nowa propozycja Banku Millennium dla przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz wspólników spółek cywilnych. Wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków, aby jego prowadzenie było darmowe – dokonać wpływu w wysokości 1000 zł miesięcznie lub zrealizować jeden przelew do ZUS/US w miesiącu. Przedsiębiorcy działający krócej niż rok mogą liczyć na darmowe konto przez 12 miesięcy bez spełniania żadnych warunków.

Przeczytaj także: mBank: mobilny terminal i rachunek za 0 zł dla przedsiębiorców

Konto Mój Biznes przeznaczone jest dla przedstawicieli wszystkich branż i doskonale sprawdzi się jako główne konto do obsługi finansów firmy. Dla wszystkich przedsiębiorców działających na rynku krócej niż 12 miesięcy Konto Mój Biznes jest bezwarunkowo bezpłatne przez rok od momentu jego założenia. W przypadku pozostałych firm prowadzenie rachunku jest bezpłatne po spełnieniu jednego z dwóch prostych warunków – wpływów w wysokości minimum 1000 zł w miesiącu lub realizacji jednego przelewu do ZUS/US w miesiącu. W przeciwnym wypadku prowadzenie konta kosztuje 15 zł miesięcznie.

Obsługa karty debetowej Millennium Visa Mój Biznes z funkcją zbliżeniową i ubezpieczeniem jest bezpłatna pod warunkiem dokonania co miesiąc transakcji bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł. W przeciwnym wypadku koszt karty to 7 zł miesięcznie.

Konto Mój Biznes zapewnia bezpłatne przelewy internetowe do ZUS i US oraz pakiet 20 bezpłatnych przelewów internetowych do pozostałych odbiorców krajowych (każdy kolejny kosztuje złotówkę), dzięki którym klienci nie ponoszą opłat za podstawową obsługę finansów firmy. Klienci nie płacą też za wypłaty z bankomatów Banku Millennium.

fot. Andrey Popov - Fotolia.com

Konto Mój Biznes w Banku Millennium

Wystarczy spełnić jeden z dwóch warunków, aby jego prowadzenie było darmowe – dokonać wpływu w wysokości 1000 zł miesięcznie lub zrealizować jeden przelew do ZUS/US w miesiącu.


Posiadacze Konta Mój Biznes mają również możliwość otrzymania ważnej przez 60 dni promesy leasingowej na samochód.

Przydatne linki:
Konta bankowe dla firm


Oprócz tradycyjnego dostępu do konta poprzez sieć oddziałów Banku Millennium, klienci mają możliwość bezpłatnego korzystania z bankowości internetowej, wykorzystując funkcjonalność obsługi konta indywidualnego oraz firmowego przy pomocy jednego loginu oraz z nowoczesnej, wygodnej aplikacji mobilnej, dzięki której za pomocą smartfona czy tabletu mogą sprawdzić stan kont lub kart czy wykonywać przelewy.

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: