eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanse › Kalkulatory finansowe

Kalkulatory finansowe

Skorzystaj z naszych bezpłatnych kalkulatorów finansowych.


Ile trwa przelew bankowy

  • Zastanawiasz się ile trwa przelew bankowy? Tutaj sprawdzisz, kiedy dojdzie przelew wysłany o określonej godzinie z banku do banku.

Kalkulator walutowy

  • Kalkulator walutowy pozwala przeliczyć wartość kwoty podanej w złotówkach na kwotę w wybranej walucie obcej i odwrotnie. Kalkulator korzysta z notowań średnich kursów NBP z wybranego dnia.

Kalkulator zysku z lokaty lub rachunku oszczędnościowego

  • Kalkulator zysku z lokaty lub rachunku oszczędnościowego służy do obliczania zysków z inwestycji w różne produkty bankowe (lokaty terminowe, rachunki oszczędnościowe, konta osobiste), gdy znamy oprocentowanie nominalne, częstość kapitalizacji i okres trwania lokaty. Kalkulator pozwala również obliczyć efektywne oprocentowanie oraz wysokość podatku "Belki" od zysku.

Kalkulator kredytowy

  • Kalkulator kredytowy oblicza wysokość poszczególnych rat kredytu dla wybranej wysokości kredytu, oprocentowania nominalnego, częstotliwości kapitalizacji, okresu na jaki kredyt został zaciągnięty, wysokości prowizji oraz rodzaju rat kredytowych. Kalkulacja kredytu pokazuje również wysokość odsetek w stosunku do kapitału w spłacanych przez nas ratach.

Konta bankowe

  • Sprawdź numer konta bankowego. Na tej stronie możesz sprawdzić w jakim banku założone jest konto o danym numerze oraz czy numer rachunku jest poprawny.

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: