eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Alior Bank wprowadza rachunek Plan Biznes

Alior Bank wprowadza rachunek Plan Biznes

2021-04-27 12:17

Alior Bank wprowadza rachunek Plan Biznes

Alior Bank wprowadza rachunek Plan Biznes © Coloures-pic - Fotolia.com

Alior Bank wprowadza rachunek Plan Biznes dla mikro, małych i średnich firm rozliczających się na zasadach pełnej księgowości. Rachunek obejmuje konto podstawowe z rachunkami pomocniczymi, Plan Basic z zestawem produktów i usług, które klient otrzymuje za darmo oraz trzy dodatkowe plany transakcyjne do wyboru w zależności od potrzeb firmy.

Przeczytaj także: Rachunek 4x4 - nowe konto firmowe w ofercie Alior Banku

Nowa oferta rachunku Plan Biznes umożliwia przedsiębiorcom bezwarunkowo dostęp do benefitów za 0 zł w ramach Planu Basic, który jest uruchamiany automatycznie wraz z otwarciem rachunku bieżącego. Klienci biznesowi korzystają za darmo z dwóch kart debetowych i wypłat gotówki bez prowizji w bankomatach zlokalizowanych w oddziałach Alior Banku. Bank nie pobiera również opłat za przelewy własne oraz do ZUS i US realizowane za pośrednictwem bankowości internetowej oraz za moduł BusinessPro eFX Trader do wymiany walut. Bezpłatne są również dostępy dla dwóch użytkowników systemu bankowości internetowej BusinessPro.

Jeśli firma wykona 4 transakcje kartą (z wyjątkiem karty wirtualnej) albo przelew do ZUS lub US w miesiącu (nie dotyczy realizacji przelewów za pośrednictwem zleceń stałych oraz przelewów natychmiastowych) - nie poniesie również kosztów za prowadzenie rachunku podstawowego oraz dwóch rachunków pomocniczych. W przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku podstawowego wyniesie 60 zł miesięcznie, a opłata za prowadzenie każdego rachunku pomocniczego, w przypadku klientów, którzy z nich korzystają, będzie wynosić 30 zł miesięcznie.

fot. Coloures-pic - Fotolia.com

Alior Bank wprowadza rachunek Plan Biznes

Rachunek Plan Biznes obejmuje konto podstawowe z rachunkami pomocniczymi, Plan Basic z zestawem produktów i usług oraz trzy dodatkowe plany transakcyjne do wyboru w zależności od potrzeb firmy.


Ponadto, wersję bazową uzupełniają trzy rodzaje dodatkowych planów w formie limitowanych darmowych produktów i usług. Cena każdego planu wynosi 30 zł miesięcznie. Plan Karty obejmuje darmowe wydanie i użytkowanie dwóch kolejnych kart debetowych, dwie wypłaty w bankomacie obcym sieci krajowej lub europejskiej i jedną wpłatę we wpłatomacie miesięcznie. Plan Przelewy to 60 przelewów bez opłat miesięcznie (przelewy krajowe, SEPA i płacowe realizowane za pośrednictwem bankowości internetowej) oraz 60 smsów autoryzacyjnych lub powiadomień sms w miesiącu. Plan BusinessPro (bankowość online) to darmowy dostęp dla dwóch kolejnych użytkowników do bankowości internetowej BusinessPro oraz do modułu Import/Export, który umożliwia zaimportowanie zbiorczego pliku z transakcjami z systemu finansowo księgowego firmy do systemu bankowości internetowej.

Planami można zarządzać samodzielnie za pośrednictwem bankowości internetowej BusinessPro. Klient może uruchomić online dowolną liczbę planów. W każdej chwili może je również dezaktywować.

Rachunek skierowany jest do nowych klientów banku z segmentu mikrofirm, małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących księgi rachunkowe. Rachunek Plan Biznes można otworzyć w oddziałach banku prowadzących obsługę klienta biznesowego i centrach bankowości korporacyjnej.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: