eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › 3 mln zł i decyzja kredytowa w 20 min. Nowa oferta dla firm w Alior Banku

3 mln zł i decyzja kredytowa w 20 min. Nowa oferta dla firm w Alior Banku

2019-10-09 13:22

3 mln zł i decyzja kredytowa w 20 min. Nowa oferta dla firm w Alior Banku

Nowa oferta dla firm w Alior Banku © ewakubiak - Fotolia.com

Alior Bank wprowadza kolejne udogodnienie dla klientów z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Od teraz mogą się oni ubiegać o finansowanie za pomocą jednej, automatycznej decyzji kredytowej. W ramach pakietu "Finansowy Biznes" firma może otrzymać pięć różnych form finansowania (do 3 mln zł), a wszystko to w trakcie jednego procesu, który trwać może niespełna 20 minut.

Przeczytaj także: Rachunek 4x4 - nowe konto firmowe w ofercie Alior Banku

Finansowanie przyznane w ramach automatycznej decyzji kredytowej można podzielić na:
  1. kredyt nieodnawialny,
  2. kredyt w rachunku bieżącym,
  3. kartę kredytową,
  4. faktoring,
  5. leasing.

Za sprawą takiego właśnie rozwiązania, kredytobiorca ma możliwość przeznaczenia środków na dowolne potrzeby, jakie wiążą się z prowadzonym przez niego biznesem. Mowa tu np. o zakupie maszyn, urządzeń lub pojazdów, finansowaniu bieżącej działalności czy zrefinansowaniu kredytu zaciągniętego w innym banku.
- W ramach nowej oferty dla firm zwiększyliśmy kwotę finansowania do 3 mln zł, skracając jednocześnie czas decyzji kredytowej nawet do 20 minut. Pieniądze są wpłacane na konto firmy w ciągu 24 godzin od podpisania umowy. Oferta została poszerzona o leasing i faktoring. Wnioskowanie o finansowanie zostało zintegrowane z otwarciem rachunku, zamówieniem karty i uruchomieniem dostępu do bankowości elektronicznej. Takie rozwiązanie w znaczny sposób ułatwia nowym klientom nawiązanie relacji z Alior Bankiem. Decyzję o możliwości skorzystania z naszej propozycji klient otrzymuje w trakcie jednej wizyty w banku. Dla wygody przedsiębiorców, wniosek może zostać również przeprocesowany na tablecie bankiera w siedzibie firmy klienta – Marek Sołtysiak dyrektor Departamentu Produktów Klienta Biznesowego w Alior Banku.

fot. ewakubiak - Fotolia.com

Nowa oferta dla firm w Alior Banku

W ramach nowej oferty dla firm Alior Bank zwiększył kwotę finansowania do 3 mln zł, skracając jednocześnie czas decyzji kredytowej nawet do 20 minut.


Z pakietu „Finansowy Biznes” i automatycznej decyzji kredytowej skorzystać mogą małe i średnie firmy: jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki, których właścicielami są osoby fizyczne i które zakończyły rok obrachunkowy obejmujący okres co najmniej 10 miesięcy. Od przedsiębiorców ubiegających się o finansowanie bank wymaga uproszczonej dokumentacji rejestrowo–finansowej, m.in. ostatniej deklaracji PIT 36/36L wraz z potwierdzeniem jej złożenia w Urzędzie Skarbowym (dotyczy osób fizycznych, spółek cywilnych, spółek jawnych, spółek partnerskich), rocznych i okresowych dokumentów finansowych (księga przychodów i rozchodów lub bilans i rachunek zysków i strat), zaświadczenia o braku zaległości wobec ZUS i US.

Bank uzależnia decyzję o przyznaniu finansowania od oceny wiarygodności i zdolności kredytowej firmy. Szczegóły oferty są dostępne na stronie internetowej banku i w oddziałach własnych Alior Banku obsługujących klientów biznesowych.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

  • Komentarz usunięty

  • Bibby Financial Services / 2020-01-22 09:37:48

    To bym podkreśliła: z faktoringu mogą korzystać również małe firmy z sektora mśp. Ja słyszałam, że w Polsce działa Bibby Financial Services. odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: