eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Rachunek oszczędnościowy dla firm w Deutsche Bank PBC

Rachunek oszczędnościowy dla firm w Deutsche Bank PBC

2010-04-27 00:11

Deutsche Bank PBC wprowadził do oferty rachunek oszczędnościowy db Oszczędna Firma. Jego oprocentowanie wynosi 3 procent, bez względu na wysokość zgromadzonej kwoty. Rachunek można założyć we wszystkich oddziałach Deutsche Bank PBC.

Przeczytaj także: Nowe konta bankowe dla firm w BOŚ

Rachunek db Oszczędna Firma przeznaczony jest dla wszystkich Klientów biznesowych, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności. Bank nie określa minimalnej kwoty koniecznej do otwarcia rachunku i nie pobiera opłat za jego założenie i prowadzenie. Aby otworzyć konto db Oszczędna Firma, przedsiębiorstwa nie muszą posiadać w Deutsche Bank PBC rachunku bieżącego, ani innego produktu.

Oprocentowanie środków na rachunku wynosi 3 procent. Odsetki naliczane są codziennie od wszystkich zgromadzonych środków; wysokość oprocentowania jest niezależna od salda. Kapitalizacja następuje co miesiąc, a odsetki przelewane są na rachunek w ostatnim dniu każdego miesiąca.

Klienci w dowolnym momencie mogą dopłacać dodatkowe środki. Również w każdym momencie, bez utraty należnych odsetek, oszczędności można wypłacać. Jeden przelew w miesiącu, na rachunek prowadzony w Deutsche Bank PBC, można realizować bez opłat.

Posiadacze konta mogą realizować transakcje oraz sprawdzać stan oszczędności zarówno w oddziałach Banku, jak i przez systemy bankowości internetowej db easyNET i db powerNET.

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: