eGospodarka.pl
eGospodarka.pl poleca

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Mastercard Send w PayU

Mastercard Send w PayU

2023-10-30 12:42

Mastercard Send w PayU

Mastercard Send w PayU © fot. mat. prasowe

PayU rozszerza wachlarz możliwości przesyłania pieniędzy wdrażając Mastercard Send, która umożliwia natychmiastową wpłatę środków na kartę płatniczą o każdej porze dnia, również w weekendy i święta.

Przeczytaj także: Karta Millennium MasterCard prepaid

Firmy, które zdecydują się na skorzystanie z Mastercard Send za pośrednictwem PayU, będą mogły szybko i bezpiecznie wpłacać środki na karty swoich klientów, np. z platform sprzedażowych, z tytułu odszkodowania, wygranych w grach losowych i zakładów czy zwrotu kaucji. Szerokie możliwości zastosowania platformy pozwalają na transfer pieniędzy w różnych walutach, na karty z wielu krajów świata.

fot. mat. prasowe

Mastercard Send w PayU

Klienci biznesowi będą mogli oferować swoim klientom wpłaty środków na karty w czasie niemal rzeczywistym.


Konsumenci chcą szybko i bezpiecznie otrzymywać należne im środki. Mastercard Send umożliwia wpłaty i wypłaty pieniędzy w czasie zbliżonym do rzeczywistego, w kraju i za granicą, przy czym płatności można dokonywać na konta bankowe, karty lub portfele cyfrowe, niezależnie od godziny czy dnia tygodnia, co w wielu sytuacjach może mieć kluczowe znaczenie dla odbiorcy. Zastosowanie Mastercard Send niesie korzyści dla wielu branż. Szybkie wypłaty wynagrodzeń pracowników, tzw. gig economy, rozliczenia z właścicielami obiektów noclegowych czy wpłaty środków zarobionych na platformach sprzedażowych - to tylko niektóre przykłady tego, jak klienci mogą wykorzystać nasze rozwiązanie – komentuje Marta Życińska, dyrektorka generalna na Polskę, Mastercard Europe.

Już teraz natychmiastowe wpłaty na karty Mastercard są dostępne dla organizatorów zbiórek na platformach crowdfundingowych zrzutka.pl i 4fund.com, a co za tym idzie osoby potrzebujące mogą otrzymać zebrane środki natychmiast po zakończeniu zbiórki. To duża zmiana i znaczące ułatwienie dla szukających wsparcia użytkowników platformy.


oprac. : eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: