eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAnalizy i komentarze › Konto 360º Junior w pełni online

Konto 360º Junior w pełni online

2018-09-26 14:00

Konto 360º Junior w pełni online

Konto 360º Junior w pełni online © fot. mat. prasowe

Kolejne udogodnienie w ofercie Banku Millennium. Rodzice, którzy chcą otworzyć swojej pociesze Konto 360º Junior, nie muszą już odwiedzać placówki bankowej - cały proces mogą przeprowadzić elektronicznie. Co istotne, dziecko może od razu korzystać z rachunku i płacić zbliżeniowo telefonem, ponieważ bank - jeszcze przed dostarczeniem karty płatniczej - oferuje mu stokenizowanie karty płatniczej, czyli stworzenie jej elektronicznego odpowiednika w aplikacji mobilnej.

Przeczytaj także: Nowy rok szkolny: dobry moment na konto dla dziecka

Możliwość otworzenia Konta 360º Junior za pośrednictwem bankowości internetowej skierowana jest do rodziców (opiekunów prawnych), którzy są posiadaczami rachunku w Banku Millennium, mają aktywny dostęp do Millenetu, a ich dzieci nie są jeszcze klientami Millennium.

Konto 360º Junior wraz z darmowym kontem oszczędnościowym to produkt oferowany dwóm kategoriom wiekowym: 0-13 lat oraz 13-18 lat. Starsze dzieci (po ukończeniu 13 roku życia), otrzymują dostęp do Millenetu i kartę debetową, mają również możliwość korzystania z aplikacji mobilnej, aktywowania płatności zbliżeniowych oraz zbliżeniowego płacenia z poziomu smartfona i to nawet wówczas, gdy plastikowa karta nie została jeszcze dostarczona pocztą.

Konto 360º to propozycja dla całej rodziny. Oprócz Konta 360°Junior Bank Millennium oferuje również Konto 360º Student i Konto 360º. Konta „rosną” wraz z posiadaczem i dostosowują się do potrzeb zmieniających się wraz z wiekiem. Jeżeli klient nie zdecyduje inaczej, w chwili 18 urodzin Konto 360°Junior przekształca się w Konto 360º Student, a w momencie ukończenia 26. roku życia staje się w pełni „dorosłą” wersją rachunku, automatycznie i bez zbędnych formalności. Prowadzenie Konta 360° Junior i 360º Student jest bezwarunkowo bezpłatne, a obsługa karty debetowej i wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą są bezpłatne w przypadku min. jednej transakcji miesięcznie kartą do konta lub BLIKIEM (opłata za kartę do tych rachunków nie jest naliczana przez pierwsze dwa miesiące od wydania karty).

fot. mat. prasowe

Konto 360º Junior w pełni online

Proces odbywa się w pełni online, dziecko może od razu korzystać z rachunku i płacić zbliżeniowo telefonem- Wiemy, jak zapracowani są współcześni rodzice, dlatego staramy się wdrażać proste i wygodne rozwiązania, dzięki którym mogą oszczędzać czas. Już wcześniej umożliwiliśmy składanie w Millenecie wniosków w ramach programów Rodzina 500+ i Dobry Start. Teraz chcemy ułatwić zakładanie konta dla dziecka. Proces otwierania rachunku jest bardzo prosty, a konto jest aktywne od razu po założeniu - mówi Halina Karpińska, Dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium. – Równie ważni są dla nas młodzi klienci. Liczymy się z ich zdaniem, dlatego podczas prac projektowych nad ofertą nasze pomysły konsultowaliśmy w ramach badań z użytkownikami - nie tylko z rodzicami, ale również z dziećmi – dodaje.

Nota prawna


  • Konto 360° - zwolnienie z opłat za prowadzenie rachunku płatniczego, obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów w przypadku min. 1000 zł wpływów zewnętrznych i min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.
  • Konto 360° Student i Konto 360° Junior - zwolnienie z opłat za obsługę karty debetowej oraz wypłaty gotówki z bankomatów w przypadku min. 1 płatności kartą do konta lub BLIKIEM w miesiącu.
  • Konto 360° Junior jest prowadzone dla osób w wieku poniżej 18 lat, a Konto 360° Student to oferta dla osób w wieku od 18 do 26 lat.
  • Bezpłatne są przelewy krajowe w złotych realizowane przez Millenet i aplikację mobilną jako polecenie przelewu wewnętrznego i polecenie przelewu do innego banku krajowego.
  • Wypłata gotówki z bankomatu w walucie obcej przeliczana jest na PLN, co wiąże się z dodatkową marżą określoną w cenniku usług dot. kart debetowych. Za wypłaty gotówki z bankomatów za granicą ich operatorzy mogą pobierać opłaty niezależne od Banku pod warunkiem poinformowania Posiadacza karty przed dokonaniem operacji. Opłata ta nie jest przychodem Banku Millennium SA.
  • Opłaty, oprocentowanie i inne szczegóły oferty zawarte są w cennikach usług dot. prowizji i opłat, kart debetowych, stóp procentowych oraz Płatności Mobilnych BLIK, a także w Regulaminie ogólnym świadczenia usług bankowych dla osób fizycznych w Banku Millennium SA.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: