eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Auxilium i Stark Development SA zadebiutowały na NewConnect

Auxilium i Stark Development SA zadebiutowały na NewConnect

2007-09-28 10:55

W dniu 27 września, dwie spółki zadebiutowały na rynku NewConnect: Kancelaria Biegłych Rewidentów Auxilium oraz Stark Development SA.

Przeczytaj także: Wszystko o NewConnect

Auxilium Kancelaria Biegłych Rewidentów S.A. jest podmiotem działającym na rynku audytorskim oraz jako biuro rachunkowe. Od początku swej działalności specjalizuje się w kompleksowym świadczeniu usług audytorskich, księgowych, doradztwa podatkowego na rzecz klientów – podmiotów gospodarczych i osób fizycznych.

Papiery wartościowe wprowadzone do obrotu na NewConnect przez Auxilium to: 133.560 akcji zwykłych na okaziciela serii B, 250.160 akcji zwykłych na okaziciela serii C, 149.680 akcji zwykłych na okaziciela serii D, 875.000 akcji zwykłych na okaziciela serii E oraz 875. 000 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii E.

Podstawowym profilem działalności spółki Stark Development SA jest realizacja projektów deweloperskich w niszowym sektorze luksusowych apartamentów i mieszkań o wysokim standardzie zlokalizowanych w miejscowościach wypoczynkowych oraz innych nietypowych lokalizacjach, jak na przykład poprzemysłowe obiekty adaptowane na potrzeby mieszkalne.

Papiery wartościowe wprowadzone przez Stark Development SA do obrotu na NewConnectto: 500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, 1.300.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B, 450.000 akcji zwykłych na okaziciela serii C oraz 450.000 praw do akcji zwykłych na okaziciela serii C.oprac. : Marta Kamińska / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: