eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Giełda Bitcoin i Litecoin BitBay: od teraz wypłaty z bankomatów

Giełda Bitcoin i Litecoin BitBay: od teraz wypłaty z bankomatów

2015-11-04 00:40

Giełda Bitcoin i Litecoin BitBay: od teraz wypłaty z bankomatów

Bankomat © alswart - Fotolia.com.jpg

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Giełda kryptowalut BitBay wprowadza nową usługę, w ramach której osoby korzystające z platformy handlu Bitcoinami oraz Litecoinami będą mogły wypłacać środki z giełdy w gotówce w bankomatach na terenie całej Polski.

Przeczytaj także: Bankomaty Euronet teraz z funkcją wypłat zbliżeniowych

Waluty cyfrowe cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród Polaków. BitBay – jedna z największych giełd w Polsce, chcąc ułatwić Polakom korzystanie z platformy handlu Bitcoinami oraz Litecoinami, wprowadziła rozwiązanie pozwalające na komfortowe i szybkie wpłacanie środków z giełdy w bankomatach.

Wypłata w bankomatach jest kolejną w ostatnim czasie, po wypłatach przekazami pieniężnymi InPost, nowością wprowadzaną przez giełdę kryptowalut BitBay. Dzięki nowej usłudze spółki Polskie Przelewy „Na Telefon” użytkownicy giełdy będą mogli szybko zrealizować wypłatę w gotówce w wybranym przez siebie bankomacie. Opcja ta pozwala na wykonanie wypłaty ekspresowej wszystkim użytkownikom platformy, również tym, których konta nie są zweryfikowane.

W trosce o bezpieczeństwo transakcji usługa posiada dwuetapowy proces weryfikacji wypłaty. Do pół godziny od zlecenia wypłaty użytkownik otrzyma email z kodem PIN oraz wiadomość SMS z kodem. Musi się następnie udać do najbliższego bankomatu. Jest to ponad 6170 punktów wypłat dostępnych przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Na pulpicie bankomatu należy wybrać usługę "Na Telefon", wpisać numer telefonu, PIN z wiadomości email oraz kod SMS. Po chwili będzie można już odebrać gotówkę z kieszeni bankomatu.

Dostępnymi nominałami wypłat z bankomatów są 100, 200, 300, 500, 1000 oraz 2000 zł. Wypłaty w bankomatach obsługiwane przez giełdę codziennie w godzinach 8:00 - 22:00. Koszt wypłat to 10 zł (dla kwot 100 – 1000 zł) lub 20 zł (dla 2000 zł).

oprac. : Agata Fąs / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także


Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: