eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Idea Bank: konto FIRMA TO JA oferuje teraz więcej

Idea Bank: konto FIRMA TO JA oferuje teraz więcej

2015-08-10 12:30

Idea Bank: konto FIRMA TO JA oferuje teraz więcej

Konto FIRMA TO JA oferuje teraz więcej © Syda Productions - Fotolia.com

Idea Bank umacnia swój wizerunek instytucji przyjaznej przedsiębiorcom. Darmowy rachunek FIRMA TO JA pozwala teraz bezpłatnie wpłacać gotówkę w oddziałach oraz wypłacać pieniądze z obcych bankomatów. Ponadto właścicielom konta bank udostępnia usługę Idea Cloud – serwis bankowości transakcyjnej w chmurze połączony z systemem księgowym. Klienci mogą również korzystać z placówek Idea Hub oraz Mobilnych Wpłatomatów.

Przeczytaj także: Deutsche Bank PBC: nowe rachunki firmowe

Konto FIRMA TO JA adresowane jest zarówno do początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Chcemy być bankiem pierwszego wyboru – aby osoba, która zakłada firmę, od razu pomyślała o nas, jako o miejscu, w którym warto otworzyć konto. To dlatego nie pobieramy opłat za podstawowy rachunek. Natomiast doświadczony przedsiębiorca doceni dodatkowe bezpłatne usługi i funkcjonalności dedykowane dla biznesu – mówi Monika Chwiedziewicz, Dyrektor Departamentu ds. Rozwoju Bankowości Transakcyjnej Idea Banku.

Klient, który założy konto FIRMA TO JA dla działalności gospodarczej, nie płaci za otwarcie i prowadzenie rachunku oraz za przelewy krajowe online, w tym także do ZUS i US. Nie będą pobierane od niego opłaty za dwa zrealizowane w miesiącu przelewy europejskie oraz natychmiastowe. Bank nie naliczy również opłaty za wydanie karty płatniczej.
Ponadto, klient może bezpłatnie wpłacać gotówkę w sieci wpłatomatów stacjonarnych, obejmującej ponad tysiąc urządzeń, oraz w Mobilnych Wpłatomatach Idea Banku, w których można wpłacać utarg po zamówieniu pojazdu przez aplikację lub infolinię. Teraz przedsiębiorca nie płaci również za wpłaty gotówkowe w oddziałach oraz wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w kraju – dodaje Monika Chwiedziewicz.

Właściciel konta w Idea Banku ma do dyspozycji szereg dodatkowych, nowatorskich narzędzi, ułatwiających prowadzenie biznesu. Osobom prowadzącym działalność gospodarczą bank udostępnia Idea Cloud – pierwszy na świecie serwis bankowości transakcyjnej w chmurze połączony z systemem księgowym. Z jego poziomu można wystawiać i rozliczać faktury, przewidywać płynność finansową, dokonywać szybkich płatności, korzystać z platformy kredytowej online, przechowywać elektroniczne dokumenty w wirtualnym sejfie czy kontaktować się z bankiem przez wirtualny oddział.

Klient Idea Banku może również korzystać z placówek typu Idea Hub – przestrzeni, w których można popracować mając do dyspozycji narzędzia biurowe, darmową kawę i Wi-Fi, zarezerwować salę na biznesowe spotkanie. W Warszawie dostępne są trzy takie oddziały – przy ul. Marszałkowskiej 87, Zajęczej 15 i Polnej 11. W tym ostatnim przedsiębiorca może nawet skorzystać ze studia do fotografii reklamowej i samodzielnie wykonać profesjonalne zdjęcia produktów. Sieć Idea Hubów będzie poszerzać się o kolejne duże miasta w Polsce, a najbliższe placówki powstaną w Krakowie oraz w Łodzi.

fot. Syda Productions - Fotolia.com

Konto FIRMA TO JA oferuje teraz więcej

FIRMA TO JA jest darmowym rachunkiem Idea Banku, stworzonym z myślą o potrzebach przedsiębiorców.


Bank stworzył także wspomniany wcześniej Mobilny Wpłatomat, czyli specjalnie zaprojektowane auto z wbudowanym bankomatem-wpłatomatem, który klienci mogą zamówić przez aplikację mobilną. Pojazd przyjeżdża do przedsiębiorcy na wybrany termin pod wskazany adres, by ten mógł w bezpieczny i wygodny sposób wpłacić swój utarg. Idea Bank udostępnił usługę w Warszawie, w miarę zainteresowania ze strony klientów planuje wprowadzić ją także w innych miastach.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: