eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Przedsiębiorco! Konto firmowe w PKO BP w 100% online

Przedsiębiorco! Konto firmowe w PKO BP w 100% online

2014-09-15 15:31

Przedsiębiorco! Konto firmowe w PKO BP w 100% online

Konto firmowe w PKO BP w 100% online © Igor Mojzes - Fotolia.com

Koniec z z odwiedzaniem placówki bankowej. Od września bieżącego roku osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki cywilne zyskały możliwość zdalnego otworzenia jednego z proponowanych przez PKO Bank Polski pakietów dla firm.

Przeczytaj także: Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

Internetowy proces otwierania kont w PKO Banku Polskim jest wygodny, szybki i bezpieczny. Po wypełnieniu prostego wniosku na stronie www.pkobp.pl, do klienta dzwoni konsultant PKO, który weryfikuje dane podane we wniosku. Telefoniczna weryfikacja danych umożliwia sprawne i bezbłędne skonstruowanie umowy, wydanie karty debetowej umożliwiającej również bezpłatne wpłaty gotówki we wpłatomatach, wydruk dokumentów i przygotowanie przesyłki kurierskiej. Po dostarczeniu przesyłki, kurier informuje Bank o złożeniu przez klienta podpisu na umowie.
- Wprowadzone rozwiązanie zdecydowanie ułatwi klientom firmowym skorzystanie z oferty Banku. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość skorzystania z usługi Dopuszczalnego Salda Debetowego już z chwilą jego otwarcia, również dla klientów dopiero rozpoczynających działalność bez konieczności przedkładania dokumentów finansowych - podkreśla Dariusz Dzwonnik, dyrektor Biura Produktów Depozytowo-Transakcyjnych.

fot. Igor Mojzes - Fotolia.com

Konto firmowe w PKO BP w 100% online

Przedsiębiorca musi wypełnić wniosek na stronie www.pkobp.pl, następnie dane te są weryfikowane przez konsultanta PKO BP.


Klienci przez Internet mogą otworzyć: Konto firmowe Inteligo oraz pakiety Biznes Debiut 18, Biznes Rozwój, Biznes Komfort Plus, Biznes Sukces Plus wraz z dopuszczalnym saldem debetowym, kartą debetową oraz dostępem do rachunku przez bankowość internetową iPKO. PKO Bank Polski zapewnia przedsiębiorcom sprawną, nowoczesną i atrakcyjną cenowo obsługę finansów na każdym etapie rozwoju firmy.

Podstawowym pakietem, przeznaczonym dla przedsiębiorców stawiających pierwsze kroki biznesowe jest „Debiut 18”. Przez pierwsze 9 miesięcy opłata za jego prowadzenie wynosi 0 zł i może taka pozostać przez kolejne, pod warunkiem że średnie miesięczne saldo rachunku wyniesie 500 zł. W ramach oferty klient otrzymuje: rachunek bieżący w złotych, kartę debetową, dostęp do bakowości internetowej iPKO i wyciągi elektroniczne. Ponadto w ciągu miesiąca może wykonać pięć bezpłatnych przelewów internetowych w kraju, a na 6 miesięcy dostaje darmowy dostęp do platformy w celu prowadzenia księgowości. Na tym nie koniec. To, co dla wielu przedsiębiorców ma duże znaczenie, to możliwość skorzystania z Dopuszczalnego Salda Debetowego, czyli zadłużenia się w ciężar limitu w rachunku, maksymalnie do 20 tys. zł, bez przedstawienia dokumentów finansowych firmy.

Po 18 miesiącach współpracy z Bankiem pakiet „Debiut 18” automatycznie zostaje przekształcony w pakiet „Biznes Rozwój”. Jeżeli przedsiębiorca będzie oczekiwał bardziej rozbudowanej oferty, może dokonać zmiany na „Komfort Plus” lub „Sukces Plus”. Klienci otrzymują wtedy m.in.: bezpłatnie prowadzone rachunki pomocnicze, trzy bezpłatne karty debetowe, tańsze lub bezpłatne korzystanie z platformy do wymiany walut, bezpłatne ubezpieczenie superassistance oraz bezpłatne przelewy internetowe od 10 do 30 sztuk.
Proces otwarcia pakietów biznesowych przez kuriera jest kolejnym etapem w trwającym projekcie wirtualizacji procesów sprzedażowych. Dotychczas klienci Banku mogli otworzyć konto indywidualne przez kuriera oraz skorzystać online z pożyczki przez serwis iPKO.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: