eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

2014-06-11 13:29

Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank © alphaspirit - Fotolia.com

Toyota Bank proponuje małym i średnim przedsiębiorstwom rachunek firmowy z limitem kredytowym, przyznawanym indywiduwalnie już po trzech miesiącach analizy obrotów na koncie klienta. Ci, którzy zdecyują się na wybór tego produktu mogą również skorzystać z depozytów overnight oraz lokat tygodniowych czy nawet 12-miesięcznych.

Przeczytaj także: Konto firmowe: Rachunek Partner od Alior Bank

Nigdy nie wiadomo kiedy dana firma będzie potrzebować dodatkowych środków, aby skutecznie utrzymać swoją niezaburzoną płynność finansową. W czasach gdy opóźnienia w płatnościach bywają dość częstym przypadkiem, warto pomyśleć o produktach bankowych, które pomogą firmie sprostać finansowym wyzwaniom i będą zabezpieczeniem przed różnego rodzaju nieprzewidzianymi sytuacjami.

W odpowiedzi na potrzeby przedsiębiorców, Toyota Bank oferuje rachunek firmowy, który poza podstawową obsługą finansową, daje możliwość otrzymania limitu kredytowego. Przyznawany jest on indywidualnie po 3-miesięcznej analizie obrotów realizowanych na koncie klienta. Linia kredytowa jest dostępna w każdej chwili, ale jeśli klient jej nie użyje, nie zapłaci żadnych opłat za niewykorzystaną część kredytu. Każdy wpływ środków powoduje spłatę limitu, przywracając tym samym jego wysokość, a opłaty związane z kredytem są jasne i przejrzyste - prowizja i marża ustalane są indywidualnie z każdym klientem.

fot. alphaspirit - Fotolia.com

Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

Toyota Bank proponuje małym i średnim przedsiębiorstwom rachunek firmowy z limitem kredytowym, przyznawanym indywiduwalnie już po trzech miesiącach analizy obrotów na koncie klienta.


Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na założenie rachunku firmowego z limitem kredytowym w Toyota Bank, mogą liczyć także na inne udogodnienia. Do ich dyspozycji są atrakcyjne depozyty overnight, a także cenione w rankingach lokaty tygodniowe oraz na okres od 1 do 12 miesięcy.

W ramach rachunku firmowego, Toyota Bank oferuje także 1000 bezpłatnych przelewów internetowych na miesiąc (w tym przelewy do ZUS i US), darmowe wyciągi z konta przez Internet oraz możliwość otrzymania bezpiecznych kart debetowych Quick Silver i kredytowych typu Charge Biznes Toyota.

- Rachunek firmowy z limitem kredytowym który oferujemy przedsiębiorcom, to rozwiązanie wspierające firmę oraz zwiększające jej bezpieczeństwo finansowe. Produkt jest szczególnie przydatny do realizacji czasowych lub stałych zobowiązań, w przypadku opóźnienia wpływu bieżących przychodów. Za pomocą naszego nowoczesnego systemu bankowości elektronicznej, Klienci w łatwy sposób mogą zarządzać płatnościami składek czy podatków, a dzięki opcji zbiorczych podpisów przelewów, szybko wypłacać pensje i realizować inne płatności – mówi Magdalena Lewandowska, Sales Manager w Toyota Bank Polska.

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (2)

 • Re: Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

  Gknychala-wybierarka / 2014-06-13 11:47:09

  Artykuł najwyraźniej sponsorowany. W porównaniu z innymi bankami konto Toyta Banku jest dosyć drogie i nie oferuje żadnego dodatkowego wsparcia . Lokaty są dobrze oprocentowane, ale i tak aby mieć z nich więcej zysku trzeba posiadać znaczną ilość środków, a i tak lokaty to raczej nie najlepszy, choć najbezpieczniejszy sposób na lokowanie Największą jednak wadą tego konta jest niewielka liczba placówek w połączeniu brakiem wsparcia dla bankowości mobilnej.

  Aby sprawdzić dane konta firmowego Toyota Bank wystarczy wejść na stronę http://www.wybierarka.pl/konto_firmowe#list Na tej stronie możecie porównać wiele różnych kont, opisanych bardzo dokładnie i rzetelnie.
  odpowiedz ] [ cytuj ]

 • Re: Rachunek i linia kredytowa dla firm od Toyota Bank

  Gknychala-wybierarka / 2014-06-13 11:47:19

  Komentarz edytowany 1 raz (ostatnio 2014-06-13 11:48:24)

  Duplikat odpowiedz ] [ cytuj ]

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: