eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › mBank wprowadza Finansowanie MSP

mBank wprowadza Finansowanie MSP

2014-10-08 12:58

mBank wprowadza Finansowanie MSP

mBank rozszerza ofertę skierowaną do przedsiębiorstw © whitelook - Fotolia.com

mBank rozszerza ofertę skierowaną do przedsiębiorstw. Od teraz spółki kapitałowe z sektora MSP mogą ubiegać się o limit kredytowy w wysokości nawet 900 tysięcy złotych. Decyzja o przyznaniu środków na finansowanie działalności zapada nawet w ciągu 24 godzin, a przedsiębiorcy, w zależności od specyfiki działania firmy, mogą wykorzystać limit w różnych formach.

Przeczytaj także: Linia Wielocelowa w BOŚ Banku: wyższy kredyt odnawialny

Pod szyldem Finansowania dla MSP mBank proponuje limit kredytowy w wysokości do 900 000 zł, przyznawany w uproszczonej procedurze. Dzięki ograniczeniu formalności, firmy uzyskują decyzję kredytową nawet w ciągu 24 godzin.

Finansowanie dla MSP może być zastrzykiem dodatkowych środków, niezbędnych do bieżącej działalności przedsiębiorstwa, a także szansą na stabilizację w sytuacjach chwilowych trudności z płynnością. Przedsiębiorcy, korzystając z oferty, zyskują szybki dostęp do finansowania, które może pojawić się na rachunku lub zostać udostępnione jako limit kart płatniczych, przeznaczonych dla właścicieli i kadry zarządzającej lub też pracowników.

- Prowadzenie firmy wiąże się z cyklicznym obrotem środków, ale i nieoczekiwanymi ryzykami lub szansami biznesowymi. Z nową ofertą wychodzimy do małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą czuć się stabilnie i mieć elastyczność oraz pełną kontrolę nad swoim budżetem niezależnie od sytuacji. Chcą mieć dostęp do środków na czas, dokładnie wtedy, gdy ich potrzebują – mówi Przemysław Gdański, wiceprezes mBanku ds. bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej.

fot. whitelook - Fotolia.com

mBank rozszerza ofertę skierowaną do przedsiębiorstw

Pod szyldem Finansowania dla MSP mBank proponuje limit kredytowy w wysokości do 900 000 zł, przyznawany w uproszczonej procedurze.


W zależności od specyfiki działania firmy, przyznany limit może zostać wykorzystany w różnych formach :
  • kredytu w rachunku bieżącym
  • kredytów terminowych (m in. elastyczny kredyt odnawialny)
  • kart płatniczych
  • limitu zabezpieczającego ryzyka walutowe.

Elastyczny kredyt odnawialny to rozwiązanie szczególnie wygodne dla małych i średnich firm, ponieważ umożliwia dostosowanie kwoty pobieranych środków oraz terminów ich spłat do potrzeb i możliwości. Jest doskonałym narzędziem dla przedsiębiorstw, które regularnie potrzebują wsparcia bieżącej płynności. Przyznawany jest w złotych lub euro na rok z możliwością jego przedłużenia.

Finansowanie dla MSP w mBanku to również propozycja dla firm narażonych na niekorzystną zmianę wartości swoich należności lub zobowiązań w związku z różnicami kursowymi. W ramach uproszczonych procedur klienci zyskują możliwość zawierania walutowych transakcji terminowych, dzięki temu ograniczenia ryzyka walutowego, tym samym zwiększają stabilność wyniku finansowego.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: