eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Prosty kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku

Prosty kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku

2015-07-29 14:59

Prosty kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku

Kredyt inwestycyjny dla MSP w ofercie mBanku © naypong - Fotolia.com

W ofercie mBanku pojawił się nowy produkt dedykowany firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Prosty kredyt inwestycyjny ma być propozycją dla tych, którzy poszukują źródeł finansowania inwestycji i uproszczonych procedur.
Nowy kredyt dedykowany jest w głównej mierze tym przedsiębiorcom, którzy noszą się z zamiarem powiększenia bądź odnowienia majątku firmowego poprzez kupno maszyn, urządzeń oraz środków transportu. Za jego pomocą można również refinansować już poniesione nakłady na środki trwałe albo też zoptymalizować bieżące koszty obsługi zadłużenia za sprawą przeniesienia kredytu inwestycyjnego zaciągniętego w innym banku.

Kredyt udzielany jest w uproszczonej procedurze, która obejmuje m.in. mniejsze wymogi w zakresie udziału własnego klienta oraz mniejsze wymagania w zakresie niezbędnych dokumentów - aby ocenić zdolność kredytową przedsiębiorcy mBank nie wymaga przedkładania prognoz na cały okres finansowania oraz biznes planu.
Podstawowe parametry kredytu:
  • waluta: zloty, euro i dolar amerykański
  • okres spłaty: do 5 lat
  • zabezpieczenie: przedmiot finansowania

- Obserwujemy zwiększone zainteresowanie finansowaniem inwestycyjnym. Sprzyjają temu zarówno otoczenie makroekonomiczne jak i większa dostępność kredytu bankowego. Małe i średnie firmy zwykle najszybciej reagują na szanse rynkowe. Dobre warunki wykorzystują m.in. inwestując w rozwój potencjału działalności gospodarczej. Prosty kredyt inwestycyjny jest narzędziem pomocnym w realizacji tych planów – mówi Marcin Lucimiński, kierujący wydziałem rozwoju sieci i bankowości MSP w mBanku.

Prosty kredyt inwestycyjny jest propozycją w ramach oferty bankowości korporacyjnej dla małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących pełną księgowość. Szczegółowe informacje są dostępne u doradców ds. MSP w oddziałach korporacyjnych.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

  • Komentarz usunięty

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: