eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Lokata z Panoramą Funduszy PLUS od BNP Paribas

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS od BNP Paribas

2013-09-11 10:49

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS od BNP Paribas

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS od BNP Paribas © Jakub Krechowicz - Fotolia.com

Od 9 września br. klienci BNP Paribas Banku Polska mogą korzystać z nowego produktu oszczędnościowo-inwestycyjnego o nazwie lokata z Panoramą Funduszy PLUS. Wysoko oprocentowana lokata daje równocześnie możliwość inwestycji w 40 funduszy o szerokim spektrum strategii inwestycyjnych oraz umożliwia skorzystanie z 4 planów modelowych.

Przeczytaj także: Lokata z funduszem: sprawdź czy się opłaca

Produkt wyróżnia atrakcyjne oprocentowanie lokaty na poziomie 6 proc. w skali roku oraz szansa na zwiększenie zysku poprzez inwestycje w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe. Dodatkowo klient nie ponosi żadnych opłat za nabycie, jak również za uruchomienie produktu. Transfer środków pomiędzy funduszami także realizowany jest bez opłat i bez podatku od zysków kapitałowych.

– Produkty oszczędnościowo-inwestycyjne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby wybór konkretnego produktu odbywał się jak najbardziej świadomie bazując na jak najlepszym zrozumieniu produktu przez klienta – mówi Piotr Dąbrowski, dyrektor Departamentu Rozwoju Oferty dla Klienta Indywidualnego w BNP Paribas Banku Polska.

fot. Jakub Krechowicz - Fotolia.com

Lokata z Panoramą Funduszy PLUS od BNP Paribas

Produkt wyróżnia atrakcyjne oprocentowanie lokaty na poziomie 6 proc. w skali roku oraz szansa na zwiększenie zysku poprzez inwestycje w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.


Lokata z Panoramą Funduszy zapewnia szerokie spektrum strategii inwestycyjnych. Nowy produkt pozwala na tworzenie portfela składającego się z dowolnej liczby funduszy. Klienci mogą także skorzystać z gotowych planów modelowych dopasowując je do akceptowanego przez siebie ryzyka i rekomendowanego horyzontu czasowego inwestycji. Minimalny okres trwania lokaty to okres 6 miesięcy, a minimalna kwota inwestycji to 10 000 PLN, z czego połowa inwestowana jest w lokatę a pozostałe środki w wybrane fundusze.

Lokatę można założyć we wszystkich 223 oddziałach BNP Paribas Banku w Polsce.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: