eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Bank Pekao: atrakcyjny pakiet dla młodych

Bank Pekao: atrakcyjny pakiet dla młodych

2015-09-01 12:18

Bank Pekao: atrakcyjny pakiet dla młodych

Pakiet usług dla młodych klientów od Banku Pekao © WavebreakmediaMicro - Fotolia.com

Osoby między 18 a 30 rokiem życia mogą od 1 września skorzystać z promocyjnego pakietu usług od Banku Pekao. W jego ramach młodzi klienci mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatnie prowadzić rachunki walutowe w EUR, USD, GBP i CHF czy korzystać z karty debetowej z wybranym przez siebie wzorem.

Przeczytaj także: Tańsze konto dla młodych w BZ WBK

Pakiet dla młodych od Banku Pekao obejmuje bezpłatne prowadzenie rachunku w złotych – Eurokonto Intro, w ramach którego młody klient wykona dowolną ilość bezpłatnych przelewów przez Internet, a także może swobodnie korzystać z bankowości mobilnej i dokonywać płatności przy użyciu smartfonu. Klient może również bezpłatnie prowadzić rachunki walutowe w EUR, USD, GBP i CHF.

Karty debetowe do pakietu wydawane są bezpłatnie, przy czym możliwe jest wybranie wizerunku karty. Bank nie pobierze opłaty miesięcznej, jeżeli wykonamy 4 transakcje bezgotówkowe w miesiącu. Dla młodych klientów, którzy wyjeżdżają na stypendia zagraniczne lub dużo podróżują i realizują transakcje w walutach obcych, przewidziana jest unikalna na rynku karta wielowalutowa. Jest to pierwsza karta w kraju, która automatycznie przepina się pomiędzy rachunkami klienta prowadzonymi w PLN oraz w czterech walutach: EUR, USD, GBP i CHF. Jeżeli klient zapłaci kartą wielowalutową za kawę w Krakowie, to transakcja zostanie rozliczona z rachunku prowadzonego w złotych, natomiast jeśli zrobi to w Monachium, to transakcja zostanie rozliczona z rachunku prowadzonego w euro. Klient zapłaci dokładnie taką kwotę w euro, jaka widnieje na rachunku, bez dodatkowych kosztów przewalutowania.

W ramach promocji wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju są bezpłatne. Poza granicami kraju klienci nie zapłacą prowizji wypłacając pieniądze z ponad 17 tys. bankomatów Grupy UniCredit, m.in. w Niemczech, Austrii, Włoszech, Chorwacji, Turcji, Czechach czy na Słowacji.

Młodzi klienci, którzy prowadzą Eurokonto Intro, w razie wypadku lub nagłego zachorowania za granicą objęci są bezpłatnym ubezpieczeniem assistance na terenie wszystkich państw świata. Ubezpieczenie obejmuje m.in. pokrycie kosztów leczenia, rekonwalescencji, transportu medycznego do Polski oraz pomocy prawnej.

fot. WavebreakmediaMicro - Fotolia.com

Pakiet usług dla młodych klientów od Banku Pekao

Młodzi klienci mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich bankomatów w Polsce, bezpłatnie prowadzić rachunki walutowe w EUR, USD, GBP i CHF czy korzystać z karty debetowej z wybranym przez siebie wzorem.


Z Eurokonta można płacić telefonem. Wystarczy zarejestrować się w aplikacji płatności mobilnych PeoPay. To rozwiązanie umożliwia realizacje płatności we wszystkich terminalach z funkcją zbliżeniową w kraju i za granicą. Przy pomocy smartfonu z aplikacją można zapłacić również w większości sklepów internetowych, a także wypłacić gotówkę w bankomatach Banku Pekao. Można również szybko i wygodnie zwrócić koledze pieniądze bez znajomości jego numeru rachunku.

Promocyjne warunki pakietu dla młodych obowiązują do 31 grudnia 2017 r. i dotyczą klientów do 30 roku życia, którzy założą Euronkonto Intro w okresie od 1 września do 31 grudnia 2015 r.

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (1)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: