eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Getin Mobile może więcej

Getin Mobile może więcej

2017-03-17 12:22

Getin Mobile może więcej

Logowanie za pomocą odcisku palca © Andrey Popov - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (3)

Aplikacja Getin Mobile może więcej. Getin Bank poinformował właśnie o wprowadzeniu nowych funkcjonalności. Od teraz jej użytkownicy mogą logować się za pomocą odcisku palca, zlecać przelewy do ZUS i fiskusa oraz uzyskać kod BLIK z poziomu ekranu startowego, a więc bez konieczności logowania się na swoje konto.
Możliwość biometrycznego logowania się do Getin Mobile docenią zwłaszcza ci użytkownicy, którzy miewają problemy z zapamiętaniem hasła oraz osoby chroniące swoją prywatność. Teraz, aby dostać się na konto wystarczy przyłożyć palec do czytnika wbudowanego w urządzenie mobilne. Mechanizm porówna odcisk z zarejestrowanym uprzednio wzorcem i - jeśli oczywiście okaże się on zgodny - zaloguje nas do aplikacji. Z funkcjonalności tej mogą skorzystać posiadacze urządzeń z systemem iOS i Android (od wersji 6.0).
– Rozmowy, które prowadzimy z naszymi klientami pokazują, że zdarza im się rezygnować z używania aplikacji w zatłoczonych i monitorowanych miejscach w obawie, że ktoś podejrzy ich dane do logowania. Rozwiązaniem jest właśnie biometria linii papilarnych, dzięki której w prosty i szybki sposób można zalogować się do bankowości mobilnej i to bez konieczności obciążania pamięci hasłami czy PIN-ami – tłumaczy Natalia Załęcka, Dyrektor Departamentu Digital, Getin Noble Bank.

Logowanie za pomocą odcisku palca to nie jedyna nowinka, jaką oferuje najnowsza odsłona Getin Mobile. Użytkownicy zyskali również nowy ekran startowy, na którym - bez logowania do aplikacji - można sprawdzić saldo posiadanych środków i wygenerować kod BLIK. Nowością są również przelewy do Urzędu Skarbowego i ZUS. Klienci, którzy opłacają jednocześnie kilka składek do ZUS, będą mogli zlecić je w ramach jednej transakcji.

fot. mat. prasowe

Aplikacja Getin Mobile

Bank wprowadził do aplikacji nowy ekran startowy.


Żeby cieszyć się wszystkimi nowymi funkcjami Getin Mobile, wystarczy zaktualizować aplikację lub - jeśli użytkownik nie ma jej zainstalowanej na urządzeniu mobilnym - pobrać za darmo z Google Play, AppStore lub Windows Store.

fot. mat. prasowe

Getin Bank wprowadził logowanie odciskiem palca

Aby dostać się na konto, wystarczy przyłożyć palec do czytnika wbudowanego w urządzenie mobilne.


oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.