eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Startuje odświeżona platforma iPKO biznes

Startuje odświeżona platforma iPKO biznes

2017-03-30 14:38

Startuje odświeżona platforma iPKO biznes

Startuje odświeżona platforma iPKO biznes © yellowj - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

iPKO biznes doczekało się nowej odsłony. Co oferuje? M.in. wielojęzyczność, spersonalizowane ustawienia, a także możliwość integracji danych w ramach grup kapitałowych. Odświeżenie serwisu ma być odpowiedzią na oczekiwania klientów korporacyjnych PKO BP.
Od narodzin iPKO biznes minęło już 10 lat. Przez ten czas serwis nieustannie się rozwijał. Ostatnio wprowadzono kolejne zmiany. Nowa odsłona została udostępniona klientom w ramach programu pilotażowego. Tym, co rzuca się w oczy jest dopasowanie szaty graficznej do reszty serwisów PKO BP, dzięki czemu użytkownik korzystający zarówno z usług dla klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych ma zyskiwać wrażenie spójności. Na razie dostępne są 2 wersje językowe - polska i angielska, a już wkrótce także niemiecka.
- Najświeższa odsłona iPKO biznes oraz wdrożenie aplikacji mobilnej to odpowiedź na potrzeby i sugestie formułowane przez użytkowników. Nowe funkcje mają również usprawniać wymianę informacji pomiędzy serwisem i systemami finansowo-księgowymi oraz kadrowo-płacowymi – mówi Mariusz Dąbrowski, Dyrektor Biura Produktów Transakcyjnych.

iPKO biznes obsługuje dziś gigantów z sektora ubezpieczeniowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, paliwowego oraz prawie wszystkie największe jednostki samorządu terytorialnego. Serwis obsługuje przeszło 0,5 miliona przelewów dziennie, a korzysta z niego już blisko 40 tys. klientów instytucjonalnych, co przekłada się na niemal 200 tys. użytkowników. Trwa właśnie pilotaż aplikacji mobilnej iPKO biznes, z której w niedługim czasie będą mogli korzystać wybrani klienci przechodzący na nowy serwis transakcyjny.

fot. mat. prasowe

iPKO biznes - widok ekranu

Nowa strona startowa prezentuje wszystkie najczęściej poszukiwane informacje.


Nowe iPKO biznes to przede wszystkim:
  • odświeżona szata graficzna dostosowana do serwisu informacyjnego PKO Banku Polskiego,
  • dostęp on-line do aktualnych informacji finansowych firmy,
  • personalizacja wyświetlanych informacji , zestawień, filtrów, importu i eksportu danych,
  • wymiana informacji pomiędzy serwisem i systemami finansowo-księgowymi i kadrowo-płacowymi – eksport i import danych,
  • nowa strona startowa prezentująca wszystkie najczęściej poszukiwane informacje i najczęściej wykonywane transakcje intuicyjna nawigacja.

iPKO biznes zostało uruchomione w 2007 roku jako dedykowane rozwiązane do obsługi przedsiębiorstw. Co roku wdrażanych jest do kilkunastu zmian, w tym również funkcje podnoszące bezpieczeństwo systemu. Zgodnie ze strategią na lata 2016-20 PKO Bank Polski modyfikuje paletę usług, uwzględniając rozwój oferty produktowej oraz digitalizację obsługi w celu umocnienia pozycji na rynku jako wiodącego partnera dla firm.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: