eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Nowe rachunki firmowe w Deutsche Bank PBC

Nowe rachunki firmowe w Deutsche Bank PBC

2012-05-17 00:10

Nowe rachunki firmowe w Deutsche Bank PBC

dbNET Biznes i db Firma Plus © fot. mat. prasowe

Deutsche Bank PBC uatrakcyjnia ofertę dla firm, wprowadzając dwa nowe rachunki: dbNET Biznes - bezpłatne konto internetowe dla firm mikro z szerokim pakietem usług dodatkowych oraz rachunkiem db Oszczędna Firma o oprocentowaniu 5 proc., a także db Firma Plus - rachunek dla większych firm sektora MSP prowadzących pełną księgowość.

Przeczytaj także: Na starcie trudno o konto firmowe z debetem

dbNET Biznes to rachunek z dostępem do bankowości internetowej db easyNET, który można otworzyć zdalnie, bez konieczności wizyty w Oddziale, wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Atutem nowego rozwiązania jest między innymi brak opłat za prowadzenie rachunku, bezpłatne przelewy krajowe i jeden przelew zagraniczny SEPA w miesiącu, zlecane drogą elektroniczną, oraz bezpłatne wpłaty
i wypłaty gotówkowe w placówkach Banku. Klienci nie poniosą również opłat za wydanie podstawowej karty do rachunku – Visa Business Electron oraz za jej miesięczne korzystanie. Za wypłaty gotówki z bankomatów w Polsce i na całym świecie Bank nie będzie pobiera prowizji. Do rachunku dbNET Biznes dołączone jest bezpłatne ubezpieczenie assistance, a także atrakcyjny Pakiet Przedsiębiorczy obejmujący opcjonalne usługi dodatkowe: księgowość online (faktura.deutschebank.pl), rabaty na bilety lotnicze, zniżki na założenie sklepu internetowego na Facebooku i tańsze przesyłki za pośrednictwem serwisu Paczkomaty.pl. Posiadacze rachunku będą mogli skorzystać również z darmowego konta db Oszczędna Firma z wysokim oprocentowaniem 5 proc. w skali roku.

Do większych firm sektora MSP, prowadzących pełną księgowość, skierowany jest nowy rachunek db Firma Plus. Przez okres 12 miesięcy rachunek będzie prowadzony bezpłatnie, po tym okresie koszt jego prowadzenia wyniesie 9,99 zł miesięcznie. Przelewy krajowe i jeden zagraniczny przelew w miesiącu realizowane za pośrednictwem Internetu będą darmowe. Klienci nie poniosą również opłat za wydanie podstawowej karty do rachunku – Visa Business Electron, a za wypłaty gotówki z bankomatów wszystkich banków na całym świecie Bank nie będzie pobierał prowizji. Db Firma Plus to rozwiązanie oferujące dostęp internetowy do usług Banku w ramach kompleksowego systemu bankowości elektronicznej db powerNET umożliwiającego m.in. definiowanie poziomów dostępu do transakcji finansowych oraz wielopoziomową autoryzację.

Szczegóły dotyczące dbNET Biznes

Oferta nowego rachunku dbNET Biznes skierowana jest do firm mikro i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, które chcą zdalnie korzystać ze swojego konta za pośrednictwem elektronicznych kanałów dostępu. Zdalnie firma może również otworzyć rachunek. Jest to możliwe na podstawie dowodu osobistego, bez konieczności dostarczania do Banku dokumentów potwierdzających nadanie numeru NIP i REGON oraz zaświadczenia o wpisie do ewidencji działalności gospodarczej. Po złożeniu wniosku na stronie www.deutschebank.pl lub na specjalnej, dedykowanej stronie www.dbnetbiznes.pl, dokumenty potrzebne do podpisania umowy zostaną dostarczone do firmy przez kuriera. Rachunek dbNET Biznes można otworzyć również w jednym ze 170 oddziałów Banku.

fot. mat. prasowe

dbNET Biznes i db Firma Plus

Nowe rachunki firmowe w Deutsche Bank PBC

Prowadzenie rachunku dbNET Biznes jest bezpłatne, darmowe są również wszystkie przelewy zlecane przez Internet, preferowany przez mniejsze firmy kanał obsługi. Dotyczy to także jednego przelewu zagranicznego SEPA w miesiącu. Koszt każdego kolejnego przelewu zagranicznego wynosi 5 zł. Do konta wydawana jest bezpłatnie karta debetowa Visa Business Electron, którą można wypłacać gotówkę z bankomatów w Polsce i na całym świecie bez prowizji. Przez pierwsze 6 miesięcy Bank nie pobiera opłat za użytkowanie karty, po tym okresie wystarczy jedna dowona transkacja finansowa miesięcznie by opłata nie została naliczona.

 

1 2 3

następna

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: