eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Debiut MOMO S.A. na NewConnect

Debiut MOMO S.A. na NewConnect

2010-09-10 00:10

W czwartek, 9 września br., na alternatywnym parkiecie Giełdy Papierów Wartościowych zadebiutowała spółka MOMO SA. To 56 tegoroczny debiut i zarazem 159 emitent zanotowany na rynku NewConnect.
O emitencie

Emitent jest nowym przedsiębiorstwem rozpoczynającym działalność gospodarczą w branży sprzedaży detalicznej paliw płynnych. Spółka będzie skupiała swoją działalność na terenie województwa mazowieckiego, ponieważ w tym regionie przypada najwięcej samochodów na mieszkańca, kierowcy przejeżdżają najwięcej kilometrów oraz sprzedaje się najwięcej paliwa w kraju w cenie, którą można zaliczyć do najwyższej w kraju. Kolejny atut przemawiający na korzyść Mazowsza to fakt, że w tym regionie wytwarza paliwa największy w kraju producent oraz znajdują się tam także liczne hurtownie paliw, co znacznie ułatwia prowadzenie działalności biznesowej.

Środki z emisji akcji wraz z funduszami pochodzącymi z kredytów oraz leasingiem umożliwią rozpoczęcie budowy sieci automatycznych stacji paliwowych. Do końca 2012 roku spółka zamierza zbudować 8 stacji paliwowych na terenie Mazowsza. W ciągu następnych lat 2013-2015 MOMO S.A. planuje budowę kolejnych 23 stacji.

O ofercie
  • Papiery wartościowe wprowadzone do obrotu na NewConnect: 3.000.0000 praw do akcji serii C
  • Kapitalizacja spółki wg kursu odniesienia: 9.600.000 zł
  • Kapitalizacja instrumentów finansowych wprowadzanych do obrotu wg kursu odniesienia: 1.200.000 zł


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: