eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Debiut TRO MEDIA S.A. na NewConnect

Debiut TRO MEDIA S.A. na NewConnect

2010-09-21 00:11

W poniedziałek, 20 września br., alternatywny parkiet Giełdy Papierów Wartościowych zyskał kolejnego emitenta - spółkę TRO MEDIA S.A. To 59 tegoroczny debiut na NewConnect i zarazem 162 spółka zanotowana na tym rynku.
O emitencie

Działalność TRO MEDIA S.A. związana jest z kilkoma obszarami: działalnością portali internetowych w różnych kategoriach tematycznych (obecnie emitent posiada ich 70), zarządzaniem powierzchnią reklamową (kompleksowa obsługa kampanii reklamowych w mediach elektronicznych) oraz działalnością inwestycyjną oraz społeczną.

Oprócz przejęć strategia emitenta przewiduje budowę grupy nowych portali, co ma przyczynić się do dalszego zwiększenia jego atrakcyjności, zwiększenie zasięgu sprzedaży powierzchni reklamowej o serwisy zewnętrzne oraz stworzenie nowych usług i produktów związanych z reklamą w różnych mediach.

TRO MEDIA S.A. jeszcze w 2010 roku planuje rozszerzyć swoją ofertę o uruchomienie innowacyjnego na polskim rynku produktu do optymalizacji planowania kampanii reklamowych w outdoorze (system umożliwiający automatyzację w zamieszczaniu reklam na portalach emitenta). Produkt będzie jedynym na polskim rynku narzędziem integrującym wszystkich graczy wśród firm zajmujących się outdoorem. Emitent zamierza również wprowadzić na polski rynek reklamę w nawigacjach samochodowych (w systemach mapowych).

„Wybór podmiotów, w które zainwestujemy, to obecnie największy przedmiot naszej aktywności. Aktualnie prowadzimy rozmowy nt. przejęć kilku podmiotów związanych głównie z rynkiem internetowym w branży technologicznej, która będzie znacząco poszerzała zasięg spółki w zakresie prowadzenia portali internetowych, a także branży prawniczej, turystycznej, marketingowej oraz rejestracji domen i hostingu”, mówi Marcin Misztal, Prezes Zarządu TRO MEDIA S.A.

O ofercie
  • Kurs odniesienia: 0,98 zł
  • Kapitalizacja Spółki liczona według ceny emisyjnej akcji serii B wynoszącej 0,98 zł: 12.740.000 zł
  • Wartość akcji objętych wnioskiem liczona według ceny emisyjnej akcji serii B wynoszącej 0,98 zł: 12.740.000 zł


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: