eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Bezpłatny pakiet assistance w Alior Bank

Bezpłatny pakiet assistance w Alior Bank

2010-02-09 11:36

Klienci Alior Banku mogą od lutego 2010 r. skorzystać z bezpłatnego pakietu Assistance - "Pomocni Fachowcy". W ramach oferty Klienci nie zapłacą za usługę pomocy samochodowej, medycznej oraz naprawę m.in. sprzętu gospodarstwa domowego. Pakiet Assistance został przygotowany wraz z Grupą Mondial Assistance. Wprowadzenie pakietu "Pomocni Fachowcy" jest wspierane kampanią reklamową.
Awarie samochodu, pęknięte rury czy niespodziewane problemy zdrowotne zdarzają się codziennie. W odpowiedzi na zapotrzebowanie Klientów oczekujących pomocy w takich sytuacjach, Alior Banku oferuje pakiet bezpłatnych usług Assistance.

Pakiet składa się z trzech elementów: pomoc w domu, pomoc w podróży samochodem oraz pomoc medyczna, przy czym wizyta specjalisty nic nie kosztuje. Aby skorzystać z usług remontowo-budowlanych, specjalistycznej pomocy technicznej w razie awarii lub wypadku samochodu, czy też pomocy medycznej, wystarczy zatelefonować do Mondial Assistance: (+48) 22 563 11 15. Pakiet ten zapewniany jest Klientom 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Pomoc w domu

Pakiet „Pomocni Fachowcy” obejmuje m.in. usługi specjalistów (elektryka, hydraulika, szklarza, stolarza, ślusarza i dekarza), pogwarancyjną naprawę urządzeń AGD, RTV i komputerowych oraz możliwość skorzystania z infolinii remontowo-budowlanej. Ponadto Klienci banku uzyskają pomoc w codziennych czynnościach, takich jak m.in. organizowanie opieki nad zwierzętami domowymi. Zależnie od zakresu pomocy, limit darmowych usług przewidzianych na jedno zdarzenie wynosi od 500 do 900 złotych.

Pomoc w podróży samochodem

W przypadku awarii lub wypadku samochodowego Klienci Alior Banku mogą liczyć na pomoc techniczną. Pomoc zostaje zapewniona bez względu na kraj Unii Europejskiej, w którym aktualnie znajduje się Klient, czy porę dnia. Pakiet przewiduje m.in. naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, w tym takie przypadki jak rozładowanie akumulatora czy zatrzaśnięcie kluczyka, a także organizację i pokrycie kosztów holowania auta, sprowadzenie samochodu zastępczego, czy dostarczenie paliwa. Zależnie od zakresu pomocy, limit darmowych usług przewidzianych na jedno zdarzenie wynosi od 100 – 200 euro.

Pomoc medyczna

Klienci korzystający z pakietu „Pomocni Fachowcy”, mają też zapewnioną pomoc medyczną, która zostanie im udzielona w razie nieszczęśliwego wypadku lub nagłego zachorowania na terenie kraju. Kompletna obsługa w ramach pomocy medycznej obejmuje organizację i pokrycie kosztów m.in. opieki domowej po hospitalizacji, wizyty pielęgniarki i lekarza, czy transportu medycznego do lub z placówki medycznej. W przypadku pomocy medycznej limit darmowych usług na jedno zdarzenie wynosi 1500 złotych.

Pakiet „Pomocni Fachowcy” jest oferowany Klientom Alior Banku w ramach konta z lokatą nocną, konta zakupowego oraz private banking. Mogą z niego korzystać Klienci, dla których Alior Bank jest głównym bankiem, co oznacza spełnienie jednego z poniższych warunków:
  • co miesiąc wpływa na ich konto wynagrodzenie od pracodawcy, renta lub emerytura od ZUS, stypendium z uczelni; lub
  • co miesiąc wpływa na ich konto z innego banku kwota minimum 2000 zł lub 1000 zł w przypadku osób poniżej 24. roku życia, którzy są studentami/uczniami/słuchaczami; lub
  • ich łączne średnie saldo miesięczne wynosi minimum 10.000 zł na lokacie terminowej, rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowym, oszczędnościowym, w jednostkach uczestnictwa funduszy inwestycyjnych i bankowych papierach wartościowych emitowanych przez Alior Bank; lub
  • ich łączne średnie saldo miesięczne zadłużenia w ramach: posiadanego rachunku karty kredytowej, pożyczki, limitu kredytowego w rachunku lub kredytu zabezpieczonego na nieruchomości wynosi minimum 5.000 zł.
Partnerem Alior Banku w projekcie pakiet „Pomocni Fachowcy” jest Grupa Mondial Assistance, działająca na rynku Assistance, ubezpieczeń turystycznych i osobistej opieki.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: