eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Axa: assistance przez telefon

Axa: assistance przez telefon

2006-10-25 00:31

Francuski ubezpieczyciel, AXA, poinformował, że w najbliższych dniach rozpoczyna w Polsce sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych w modelu direct (sprzedaży bezpośredniej przez telefon).
Kierowcy będą mogli wybrać wariant ubezpieczenia zawierający elementy obowiązkowe oraz opcje dodatkowe, dostosowane do własnych preferencji i możliwości finansowych.

AXA Ubezpieczenia umożliwi opłacanie składki w 12 ratach. Płatności miesięczne nie będą pociągały za sobą dodatkowych kosztów z tytułu płatności ratalnej.

Nowością w ofercie AXA Ubezpieczenia będzie możliwość gromadzenia zniżek za bezszkodową jazdę przez drugiego kierowcę, który nie jest współwłaścicielem samochodu. Drugi kierowca wykorzysta zniżki wypracowane przez siebie, po zakupie własnego auta.

Proponowana przez AXA ochrona assistance obejmuje zdarzenia powstałe w Polsce lub na terytorium Europy. W razie wypadku AXA zapewnia likwidację szkód, obejmującą pomoc poszkodowanym oraz załatwienie najważniejszych formalności na miejscu zdarzenia. W zależności od wybranego wariantu assistance kierowcy otrzymają pomoc informacyjną oraz serwisową obejmującą m.in. obecność przedstawiciela AXA Ubezpieczenia na miejscu zdarzenia, wynajem pojazdu zastępczego, naprawę pojazdu na miejscu zdarzenia lub odholowanie, nocleg, transport osób czy opiekę nad dziećmi lub zwierzętami.

Najważniejsze cechy ubezpieczeń komunikacyjnych oferowanych przez AXA Ubezpieczenia to:
  • wysoka suma ubezpieczenia NNW (Ubezpieczenie od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków) - do 250 tys. PLN
  • brak amortyzacji w przypadku likwidacji szkody – nowe części za stare
  • ochrona przewożonego bagażu
  • ubezpieczenie zwierząt domowych

AXA zapewnia, że ceny ofert będą konkurencyjne.

Ubezpieczenia AXA będzie można kupić przez telefon. Osoba ubezpieczana otrzyma polisę oraz OWU (Ogólne Warunki Ubezpieczenia) drogą pocztową, a składkę opłaci przelewem, kartą kredytową lub listonoszowi przy odbiorze przesyłki.

AXA prowadzi działalność w 50 krajach świata. Jest obecna na wszystkich kontynentach, przy czym kluczowa działalność Grupy koncentruje się w Europie Zachodniej, Ameryce Północnej oraz w regionie Azji i Pacyfiku. AXA oferuje usługi w zakresie w zakresie: ubezpieczeń majątkowych, zdrowotnych, pracowniczych, emerytalnych czy też zarządzania środkami własnymi i aktywami firmy.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: