eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Deutsche Bank PBC poszerza ofertę

Deutsche Bank PBC poszerza ofertę

2010-03-22 13:24

Zgodnie z nową strategią Deutsche Bank PBC poszerza ofertę produktów dostępnych w sieci placówek db kredyt. W najbliższych miesiącach bank będzie systematycznie rozbudowywać usługi kierowane do segmentu Klienta średniozamożnego (mass affluent) o zróżnicowane rozwiązania z zakresu bankowości transakcyjnej, oszczędnościowo-inwestycyjnej i hipotecznej.

Przeczytaj także: Deutsche Bank: Konto Oszczędnościowe 24h

Nowa strategia Deutsche Bank PBC zakłada poszerzenie oferty db kredyt o produkty skierowane do szeroko pojmowanego segmentu Klientów średniozamożnych. Poza kredytami gotówkowymi (db kredyt gotówkowy, konsolidacyjny, motoryzacyjny i remontowy) i kartami kredytowymi, które do tej pory stanowiły najważniejszy element oferty, Klienci db kredyt będą mogli skorzystać z szerokiej gamy rachunków osobistych, kredytu hipotecznego w złotych oraz produktów ubezpieczeniowo-inwestycyjnych. Tym samym db kredyt modyfikuje swoją ofertę przechodząc z bankowości monoproduktowej na bankowość relacyjną, nastawioną na oferowanie szerszej gamy produktów i usług finansowych kierowanych do Klientów o dochodach powyżej 2000-2500 złotych.

Zgodnie z nową strategią w placówkach db kredyt dostępne są już pakiety kont osobistych - db Open, db Koneser, db Life oraz także produkty inwestycyjne, takie jak: db Inwestuj w Przyszłość Aktywne Oszczędzanie (przygotowany we współpracy z Generali), produkt strukturyzowany db Gwarancja Rok Pegaza (oferowany we współpracy z TU na Życie EUROPA), db Invest Optimum (przygotowany we współpracy z Nordeą TU) oraz db Invest Plus Open (stworzony z PZU Życie). Docelowo w III kwartale będą do niej włączane również lokaty terminowe, m.in. lokata db Pełny Zysk (z dzienną kapitalizacją odsetek na rachunku lokaty), db Lokata 4 Pory Zysku (z dostępem do należnych odsetek w trakcie trwania lokaty), db Polisa (ubezpieczenie na życie i dożycie oferowane w formie lokaty terminowej), db Plan Premia (lokata oszczędnościowa z coroczną premią od odsetek), a także lokaty tradycyjne i walutowe.

Paletę produktów inwestycyjno-ubezpieczeniowych uzupełni także plan oszczędnościowy z gwarantowaną sumą ubezpieczenia, przygotowany we współpracy z Allianz. Z oferty wszystkich lokat Klienci mogą skorzystać również za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej db easyNET oraz Teleserwisu. W drugim kwartale bieżącego roku do oferty db kredyt wprowadzone zostaną także produkty hipoteczne, w tym kredyt mieszkaniowy, konsolidacyjny z zabezpieczeniem na nieruchomości oraz pożyczka hipoteczna.

Konta osobiste dostępne w db kredyt

W ofercie pakietu db Open znajduje się uniwersalne konto wraz z kartą debetową. Za prowadzenie rachunku bank nie pobiera opłaty. Dodatkowo, wykonując minimum jedną transakcję finansową miesięcznie, Klient nie zapłaci za korzystanie z karty. Dostęp do oszczędności zgromadzonych na rachunku możliwy jest przez Internet i w ramach usług Teleserwisu. Decydując się na kredyt gotówkowy, Klienci mogą liczyć na obniżenie oprocentowania o jeden punkt.

W ofercie db kredyt dostępne jest również specjalne konto dla osób, które ukończyły 50 rok życia – db Koneser, oprocentowane na poziomie 2%. Posiadacze konta mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do wszystkich bankomatów w Polsce. W ramach opłaty za otwarcie i prowadzenie konta (3 złote), klienci otrzymują bezpłatny pakiet ubezpieczeń assistance – medyczny i domowy oraz ubezpieczenie karty Visa Electron (wydawanej bezpłatnie).

Konto db Life przeznaczone jest dla Klientów korzystających z produktów kredytowych. Posiadacze db Life mają bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów na świecie. Oferta konta obejmuje również bezpłatny pakiet ubezpieczeń: assistance medyczny, domowy i ubezpieczenie karty Visa Electron (wydanej bezpłatnie). Opłata za otwarcie i prowadzenie konta wynosi 25 złotych. W ramach pakietu Klienci mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty kredytowej. Przy pożyczkach gotówkowych, mogą liczyć na obniżenie oprocentowania (-1%) oraz prowizji (-1%), natomiast decydując się na kredyt hipoteczny, otrzymają marżę obniżoną o 0,5%. Posiadacze konta db Life nie zapłacą także za wydanie karty kredytowej i przez pierwsze 2 lata będą mogli z niej korzystać bez opłat.
Przeczytaj także: iKonto w BNP Paribas iKonto w BNP Paribas

 

1 2

następna

Przeczytaj także

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: