eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Debiut CM International S.A. na NewConnect

Debiut CM International S.A. na NewConnect

2019-04-24 12:16

Debiut CM International S.A. na NewConnect

Salon kosmetyczny © Syda Productions - Fotolia.com

24 kwietnia 2019 roku spółka CM International S.A. zadebiutowała na rynku NewConnect. Jest to piąty debiut na tym rynku w 2019 roku. Spółka działa na rynku medycyny estetycznej, skupiając się na projektowaniu, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych. Produkty oferowane przez Emitenta mają zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA na całym świecie.

Przeczytaj także: Debiut ECC GAMES S.A. na NewConnect

Historia i działalność Emitenta


CM International Spółka Akcyjna powstała na skutek przekształcenia spółki CM International spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (KRS 0000422539), które dokonane zostało na podstawie uchwały nr 1 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników spółki CM International sp. z o.o. z dnia 9.11.2016 r. w sprawie przekształcenia spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w spółkę akcyjną.

W dniu 1.06.2011 miało miejsce zawiązanie działalności gospodarczej „Cos-Medico Michał Sebastian”. W dniu 7.05.2012 - zawiązanie CM International sp. z o.o., do której wniesiono aportem „Cos-Medico Michał Sebastian” o wartości rynkowej 200.000,00 zł.

Spółka CM International S.A. działa na rynku medycyny estetycznej, skupiając się na projektowaniu, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych. Produkty oferowane przez Emitenta mają zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA na całym świecie.

Spółka posiada w swojej ofercie 9 typów urządzeń kosmetycznych, które dzięki swojej budowie modułowej mogą być dostarczane jako pojedyncze maszyny lub urządzenia wielofunkcyjne.

CM International S.A. jest również twórcą innowacyjnego urządzenia M3, które korzysta z koncepcji IoT (ang. Internet of Things). Dystrybucja oraz rozwój urządzeń kosmetycznych stanowi aktualnie podstawowy profil działalności Spółki.

fot. Syda Productions - Fotolia.com

Salon kosmetyczny

Spółka CM International S.A. działa na rynku medycyny estetycznej.


Model biznesu Spółki zakłada współpracę z dystrybutorami handlowymi działającymi na danym obszarze czy kraju. Oznacza to, iż odbiorcami urządzeń Emitenta są w pierwszej kolejności dystrybutorzy, którzy następnie docierają z ofertą Emitenta do swoich klientów, którymi są salony kosmetyczne, salony SPA, salony piękności, hotele, kliniki dermatologiczne, gabinety specjalistyczne, centra medyczne, centra odnowy biologicznej i inne podmioty rynku medycyny estetycznej i kosmetycznej. W dotychczasowej historii działalności Spółka dostarczyła ponad 1,5 tys. urządzeń do odbiorców finalnych (w wyniku współpracy z ok. 40 dystrybutorami handlowymi oraz w mniejszym stopniu poprzez własne bezpośrednie działania sprzedażowe) w 54 krajach na całym świecie.

O emitencie

 • Nazwa spółki: CM INTERNATIONAL S.A.
 • Debiut w 2019 r. na NC: 5
 • Miejsce siedziby: Wrocław
 • Sektor: Sprzęt i Materiały Medyczne
 • Przedmiot działalności: Spółka CM International S.A. działa na rynku medycyny estetycznej, skupiając się na projektowaniu, rozwijaniu, produkcji i dystrybucji urządzeń wykorzystywanych podczas zabiegów kosmetycznych. Produkty oferowane przez Emitenta mają zastosowanie w gabinetach kosmetycznych i salonach SPA na całym świecie.
 • Oferta/sprzedaż (T/N, prywatna/publiczna): Oferta prywatna 3.000 akcji serii C
 • Wartość oferty: 120.000 zł
 • Cena emisyjna: 40,00 zł
 • Kurs odniesienia: 27,665 zł
 • Wartość spółki: 33.280.995 zł
 • Wartość instrumentów wprowadzanych: 7.275.895 zł
 • Autoryzowany Doradca: Prometeia Capital Sp. z o.o.


Przeczytaj także: Debiut CDA na NewConnect Debiut CDA na NewConnect

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

PARTNER DZIAŁU FINANSE:

7% na koncie dla firm. Sprawdź

Advertisement

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: