eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Płatnicze Karty Miejskie mBank w Bydgoszczy

Płatnicze Karty Miejskie mBank w Bydgoszczy

2012-11-15 10:41

Płatnicze Karty Miejskie mBank w Bydgoszczy

MasterCard Debit PayPass © fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (4)

BRE Bank i będący jego częścią mBank zaoferują karty płatnicze, pełniące rolę Bydgoskiej Karty Miejskiej. Sprawdzą się one m.in. jako bilet miesięczny, honorowany w środkach komunikacji publicznej, ale również jako elektroniczny portfel. Mieszkańcy Bydgoszczy będą mieć do wyboru kartę przedpłaconą, której wyrobienie nie wymaga podpisywania umowy z bankiem, oraz kartę debetową, połączoną z rachunkiem osobistym w mBanku

Przeczytaj także: Płatnicza Karta Miejska od BRE Banku w Krakowie

Karta miejska, będąca jednocześnie kartą płatniczą, dla mieszkańców Bydgoszczy będzie dostępna już od 15 listopada br. W ramach współpracy z miastem, BRE Bank przygotował dwa rodzaje kart: przedpłaconą (prepaid), której otrzymanie nie wymaga podpisania umowy z bankiem, oraz debetową, powiązaną z rachunkiem osobistym eKonto lub izzyKONTO w mBanku. Obie karty opatrzone zostały logotypem mBanku (detalicznej marki BRE).

- Zakodowany na karcie bilet pozwala poruszać się bydgoską komunikacją miejską. Zastosowane rozwiązanie umożliwia też rozszerzenie funkcji karty. Dla przykładu, kartą będzie można się posługiwać w miejskich instytucjach kultury lub płacąc za parking – mówi Dariusz Nalepa, dyrektor Departamentu Bankowości Transakcyjnej BRE Banku.
- Zintegrowanie wielu funkcji w ramach bankowej karty płatniczej jest z punktu widzenia klienta rozwiązaniem bardzo wygodnym. Zamiast nosić w portfelu wiele różnych „plastików”, wystarczy jedna karta, którą nie tylko można zapłacić w sklepie czy wyciągnąć pieniądze z bankomatu, ale również posługiwać się w komunikacji publicznej – dodaje Jacek Iljin, dyrektor Departamentu Produktów Podstawowych i Usług Niebankowych w mBanku.

Bydgoska Karta Miejska (prepaid MasterCard eMoney PayPass) to rozwiązanie dla osób, które nie chcą wiązać się umową z bankiem. Realizacja płatności możliwa jest po wcześniejszym zasileniu rachunku karty. W tym celu wystarczy dokonać przelewu lub przekazu pocztowego na numer rachunku znajdujący się na odwrocie karty. W każdej chwili na stronie internetowejbrebank.pl/prepaid można sprawdzić, ile pieniędzy pozostało na posiadanej karcie.

fot. mat. prasowe

MasterCard eMoney PayPass

Bydgoska Karta Miejska (prepaid MasterCard eMoney PayPass) to rozwiązanie dla osób, które nie chcą wiązać się umową z bankiem. Realizacja płatności możliwa jest po wcześniejszym zasileniu rachunku karty.


Bydgoska Karta mBanku (debetowa MasterCard Debit PayPass), powiązana z bezpłatnym eKONTEM lub izzyKONTEM w mBanku, to rozwiązanie przeznaczone dla osób posiadających już rachunek w banku lub nim zainteresowanych. Dzięki połączeniu karty z kontem osobistym, klient zyskuje nieograniczony dostęp do pieniędzy zgromadzonych na swoim rachunku, jednocześnie korzystając z wygody, jaką daje dodanie do karty funkcji biletu miesięcznego.

fot. mat. prasowe

MasterCard Debit PayPass

Bydgoska Karta mBanku (debetowa MasterCard Debit PayPass), powiązana z bezpłatnym eKONTEM lub izzyKONTEM w mBanku


Dodatkowo, posiadacz Bydgoskiej Karty mBanku może skorzystać z rabatówna zakup biletów okresowych. I tak, nowy klient mBanku zyska 88 zł premii na pierwszy bilet, a przy nabywaniu kolejnych zniżka będzie wynosić każdorazowo 5 proc. Z kolei mieszkańcy Bydgoszczy, będący już klientami banku, na zakup pierwszego biletu okresowego otrzymają 10 zł premii, a przy zakupie kolejnych przysługiwać im będzie każdorazowo 5-proc. rabat.

 

1 2

następna

oprac. : Aleksandra Baranowska-Skimina / eGospodarka.pl eGospodarka.pl

Przeczytaj także

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: