eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Alior Bank wprowadza mobilny kredyt dla firm

Alior Bank wprowadza mobilny kredyt dla firm

2019-02-05 10:01

Alior Bank wprowadza mobilny kredyt dla firm

Alior Bank wprowadza mobilny kredyt dla firm © Minerva Studio - Fotolia.com

Alior Bank stawia na mobilność. W jego ofercie pojawił się nowy kredyt dla firm. Zainteresowani nim przedsiębiorcy nie muszą odwiedzać jednak placówki banku - cały proces odbywa się online, a umowa podpisywana jest bezpośrednio w siedzibie firmy.
Złożenie wniosku o Pakiet kredytowy dla mikro i małych firm, jak i samo podpisanie umowy odbywa się na tablecie, w efekcie tego wszystkie formalności można sfinalizować podczas jednej wizyty przedstawiciela banku w siedzibie firmy. Nie ma nawet konieczności drukowania papierowej dokumentacji - wszystko odbywa się drogą elektroniczną, na dotykowym ekranie, a dokumenty przekazywane są kredytobiorcy w formie PDF na adres mailowy.
– Proponowany przez Alior Bank nowy kredyt dla firm łączy najważniejsze cechy, które są brane pod uwagę przez przedsiębiorców przy analizie ofert kredytowych. To m.in. możliwość uzyskania wysokiej kwoty finansowania w krótkim czasie, przy uproszczonej dokumentacji finansowej bez wymogu przedstawiania zabezpieczeń materialnych. W Alior Banku decyzję o przyznaniu kredytu do 600 tys. zł można otrzymać w trakcie jednego spotkania, które w zależności od preferencji klienta może odbyć się w siedzibie jego firmy lub w banku. Sama decyzja kredytowa może być podjęta w ciągu 30 minut, a środki przelewane są na konto firmy nawet w ciągu 24 godzin od zawarcia umowy – podkreśla Joanna Biernat, dyrektor Działu Produktów Kredytowych Klienta Biznesowego w Alior Banku.

fot. Minerva Studio - Fotolia.com

Alior Bank wprowadza mobilny kredyt dla firm

Przedsiębiorca podpisze umowę kredytową bezpośrednio w siedzibie firmy.


Pakiet kredytowy dla mikro i małych firm zapewnia również elastyczność finansowania działalności – przyznana kwota kredytu dla firm może zostać podzielona na trzy produkty:
  • Biznes Kredyt,
  • kredyt w rachunku bieżącym oraz
  • kartę kredytową.
W rezultacie tego przedsiębiorcy są w stanie jednocześnie zaspokojać różne potrzeby firmy – sfinansować inwestycje, zapewnić środki na bieżącą działalność oraz zrefinansować kredyt firmowy w innym banku.

Spłatę kredytu można rozłożyć nawet na 10 lat. Aby zamówić wizytę w siedzibie firmy, wystarczy skontaktować się z bankierem klienta biznesowego. Oferta skierowana jest do nowych i dotychczasowych klientów biznesowych Alior Banku. Bank uzależnia decyzję o przyznaniu pożyczki od zdolności kredytowej klienta biznesowego.

Lista oddziałów obsługujących kredyt dla firm oraz szczegóły oferty Pakietu Kredytowego dostępne są na stronie internetowej Alior Banku.

oprac. : eGospodarka.pl


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: