eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseGrupypl.biznes.banki › wisienki
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 14

  • 1. Data: 2019-04-12 17:16:28
    Temat: wisienki
    Od: "J.F." <j...@p...onet.pl>


    W Zabce dzis promocja - kto zaplaci karta Visa, ten dostaje kupon na
    zakup puszeczki Coca Coli za 1zl.

    Ale jak i za nia zaplaci karta ... to dostaje kolejny kupon :-)

    Ciekawe co sie pierwsze skonczy :-)


    J.


  • 2. Data: 2019-04-12 19:53:29
    Temat: Re: wisienki
    Od: "Eneuel Leszek Ciszewski" <p...@c...fontem.lucida.console>


    "J.F." 5cb0ac29$0$541$6...@n...neostrada.pl

    > Ciekawe co sie pierwsze skonczy :-)

    Woda w [kolanowym] stawie?

    --
    _._ _,-'""`-._ .`'.-. ._. .-.
    )\._.,--....,'``.
    (,-.`._,'( coma |\`-/| .'O`-' .,; o.' e...@g...com '.O_' /,
    _.. \ _\ (`._ ,.
    `-.-' \ )-`( , o o) `-:`-'.'. `\.'.' '~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~' o.`.,
    `._.-(,_..'--(,_..'`-.;.' Felix Lee
    -bf- `- \`_`"'-.o'\:/.d`|'.;.p \ ;' http://www.eneuel.w.duna.pl ;\|/...
    https://danutac.oferty-kredytowe.pl


  • 3. Data: 2019-04-12 20:36:55
    Temat: Re: wisienki
    Od: ń <k...@t...sie>

    Wychodzi 3 zł/l czy raczej 4 zł/l?


    -----
    > na zakup puszeczki Coca Coli za 1zl.


  • 4. Data: 2019-04-12 21:02:41
    Temat: Re: wisienki
    Od: z <...@...pl>

    W dniu 2019-04-12 o 20:36, ń pisze:
    > Wychodzi 3 zł/l czy raczej 4 zł/l?

    To niezłe wisienki są ;-)

    z


  • 5. Data: 2019-04-12 22:19:41
    Temat: Re: wisienki
    Od: "Eneuel Leszek Ciszewski" <p...@c...fontem.lucida.console>

    Zawodność ludzkich planów...
    Miałem nadzieję, że nikt nie napisze postu
    głupszego niż mój! Tymczasem.... Takie coś...

    --
    _._ _,-'""`-._ .`'.-. ._. .-.
    )\._.,--....,'``.
    (,-.`._,'( |\`-/| .'O`-' .,; o.' e...@g...com '.O_' /,
    _.. \ _\ (`._ ,.
    `-.-' \ )-`( , o o) `-:`-'.'. `\.'.' '~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~' o.`.,
    `._.-(,_..'--(,_..'`-.;.' Felix Lee
    -bf- `- \`_`"'-.o'\:/.d`|'.;.p \ ;' http://www.eneuel.w.duna.pl ;\|/...
    https://danutac.oferty-kredytowe.pl


    "ń" <k...@t...sie> napisał w wiadomości news:q8qls9$o9o$1@node2.news.atman.pl...

    : Wychodzi 3 zł/l czy raczej 4 zł/l?


    -----
    > na zakup puszeczki Coca Coli za 1zl.


  • 6. Data: 2019-04-13 12:20:07
    Temat: Re: wisienki
    Od: Szymon <a...@w...pl>

    W dniu 2019-04-12 o 17:16, J.F. pisze:
    >
    > W Zabce dzis promocja - kto zaplaci karta Visa, ten dostaje kupon na
    > zakup puszeczki Coca Coli za 1zl.

    Nie tylko dziś, ale do 7 maja. I nie tylko w Żabce, ale też
    Freshmarkecie. No i nie tylko Coca-Cola, ale też np. Fanta, Sprite, a
    nawet lód! (Big Milk) ;-)

    --
    -----------
    Pozdrawiam
    Szymon


  • 7. Data: 2019-04-13 12:21:16
    Temat: Re: wisienki
    Od: Szymon <a...@w...pl>

    W dniu 2019-04-12 o 20:36, ń pisze:
    > Wychodzi 3 zł/l czy raczej 4 zł/l?

    3zł/l. To puszki 0,33 L.

    Swoją drogą jakoś bardziej podobał mi się dawny design niż ten obecny -
    puszek wyższych, lecz cieńszych.

    --
    -----------
    Pozdrawiam
    Szymon


  • 8. Data: 2019-04-13 15:47:37
    Temat: Re: wisienki
    Od: ń <k...@t...sie>

    Za wodę z cukrem?
    Kg cukru 2,15 zł w detalu, woda praktycznie darmo w kranie.
    Za 3 zł/l to można mieć mleko, kefir, maślankę, jogurt.
    Na upartego może nawet i piwo ;-)
    Kofeina?
    Ekspres domowy robi kawę ze średnio 7 gram ziaren, czyli (liczę 50 zł/kg kawy
    ziarnistej) za jakieś 70 gr (są tańsze ale i droższe
    kawy).
    Swoją drogą przypomina mi się, jak w moim byłym banku stał wielgachny ekspres niby
    dla klientów, tylko zawsze saszetek (systemowych)
    brakowało...


    -----
    > 3zł/l.


  • 9. Data: 2019-04-13 21:41:27
    Temat: Re: wisienki
    Od: Szymon <a...@w...pl>

    W dniu 2019-04-13 o 15:47, ń pisze:
    > Za wodę z cukrem?

    "Prawie". Podobno receptura coca-coli jest pilnie strzeżonym sekretem.

    > Za 3 zł/l to można mieć mleko, kefir, maślankę, jogurt.

    Jeśli według Ciebie smak coca-coli i mleka jest podobny to chyba Ci się
    nie do końca wykształciły kubki smakowe.
    A w kefirze też czujesz gaz?

    > Na upartego może nawet i piwo ;-)

    Rozumiem, że jako alternatywa dla kierowcy ;-)

    > Kofeina?
    > Ekspres domowy robi kawę ze średnio 7 gram ziaren, czyli (liczę 50 zł/kg
    > kawy ziarnistej) za jakieś 70 gr (są tańsze ale i droższe kawy).

    Tu promocja na parę groszy na puszce, a Ty proponujesz zakup ekspresu?
    Nie zawsze warto kupować krowę, gdy chce się napić mleka.

    > Swoją drogą przypomina mi się, jak w moim byłym banku stał wielgachny
    > ekspres niby dla klientów, tylko zawsze saszetek (systemowych) brakowało...

    Aktualnie w Eurobanku korzystam czasami. CA kiedyś miało, ale już nie
    ma. I Idea w Ideahubach - chyba najlepsza kawa dla klientów.

    --
    -----------
    Pozdrawiam
    Szymon


  • 10. Data: 2019-04-13 23:46:18
    Temat: Re: wisienki
    Od: "Eneuel Leszek Ciszewski" <p...@c...fontem.lucida.console>


    "ń" q8sp9q$llj$...@n...news.atman.pl

    : Za 3 zł/l to można mieć mleko, kefir, maślankę, jogurt.

    2 litry mleka i 2 grosze reszty.

    : liczę 50 zł/kg kawy ziarnistej

    Kupowałem po niespełna 16 zł za 1 kg.

    : Swoją drogą przypomina mi się, jak w moim byłym banku

    Twoim byłym? Sprzedałeś? Ja nigdy nie miałem swego banku...

    --
    _._ _,-'""`-._ .`'.-. ._. .-.
    )\._.,--....,'``.
    (,-.`._,'( |\`-/| .'O`-' .,; o.' e...@g...com '.O_' /,
    _.. \ _\ (`._ ,.
    `-.-' \ )-`( , o o) `-:`-'.'. `\.'.' '~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~'~' o.`.,
    `._.-(,_..'--(,_..'`-.;.' Felix Lee
    -bf- `- \`_`"'-.o'\:/.d`|'.;.p \ ;' http://www.eneuel.w.duna.pl ;\|/...
    https://danutac.oferty-kredytowe.pl

strony : [ 1 ] . 2



Szukaj w grupach

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1