eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansoweGdzie emeryci mają największe problemy finansowe? › Liczba zadłużonych emerytów na 1 tys. emerytów zamieszkujących woj.

Gdzie emeryci mają największe problemy finansowe?

2018-01-26 10:08

Statystyki prowadzone przez Krajowy Rejestr Długów wskazują, że niechlubnymi liderami pod względem ilości zadłużonych emerytów są: Śląsk, Mazowsze oraz Dolny Śląsk. Jeżeli jednak przyjrzeć się, ilu zadłużonych przypada na 1000 mieszkańców danego województwa, to wówczas okaże się, że kłopoty z terminowym regulowaniem ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek

fot. mat. prasowe

Liczba zadłużonych emerytów na 1 tys. emerytów zamieszkujących woj. Wskaźnik zadłużenia jest najwyższy w Polsce północnej: województwie kujawsko-pomorskim, zachodniopomorskim oraz pomorskim.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.