eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansoweTFI: wartość aktywów netto X 2017 › Aktywa netto segmentów i ich udział w rynku (mln PLN)

TFI: wartość aktywów netto X 2017

2017-11-14 11:35

Wrzesień bieżącego roku nie przyniósł krajowym funduszom inwestycyjnym kontynuacji notowanych od początku roku (z wyjątkiem maja) wzrostów. Wartość aktywów zgromadzonych przez TFI spadła o 0,4%, ale okazuje się, że spadki te były jedynie epizodem. Październik przyniósł powrót na wzrostową ścieżkę. U jego schyłku wartość ... Przejdź do artykułu ›

Pokaz slajdów: odświeżaj automatycznie co sek

fot. mat. prasowe

Aktywa netto segmentów i ich udział w rynku (mln PLN) Największy przyrost aktywów odnotowany został w funduszach pieniężnych, dłużnych i mieszanych.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.