eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Rusza WGI Dom Maklerski

Rusza WGI Dom Maklerski

2005-05-06 00:02

Warszawska Grupa Inwestycyjna rozpoczęła działalność maklerską. Spółka jest jedną z największych w Polsce firm z sektora pozabankowego oferujących usługi na rynku walutowym.
Warszawska Grupa Inwestycyjna Dom Maklerski SA działa w oparciu o zezwolenie na prowadzenie działalności maklerskiej, wydane 28 września 2004 r. przez Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (DDM-M-4021-56-1/2004). WGI może zarządzać portfelami, w skład których wchodzą instrumenty finansowe oraz prowadzić rachunki instrumentów finansowych i rachunków pieniężnych.

WGI Dom Maklerski kontynuuje dotychczasową, sześcioletnią działalność Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej na polskim rynku usług finansowych. Spółka oferuje dziewięć programów inwestycyjnych, rozliczanych w trzech walutach (PLN, EUR i USD), różniących się potencjalną stopą zwrotu i poziomem ryzyka inwestycyjnego. Z usług WGI Domu Maklerskiego korzysta ponad 1400 klientów.

Warszawska Grupa Inwestycyjna Dom Maklerski SA jest kierowany przez założycieli i właścicieli WGI – Macieja Soporka, Prezesa Zarządu i Łukasza Kaczora, Wiceprezesa Zarządu. Przewodniczącym Rady Nadzorczej jest mecenas Zbigniew Basak, a członkami Rady są profesor Tomasz Szapiro i doktor Bohdan Wyżnikiewicz.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Millennium ukarany przez UOKiK

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.