FinanseForum finansowe |
Religa Development SA na Catalyst20.01.2012, 00:03 W czwartek 19 stycznia 2012 roku na Catalyst zadebiutowały obligacje spółki Religa Development SA. To 6 tegoroczny debiut oraz 106 emitent, którego dotychczas zanotowano na rynku obligacji. Działalność emitenta:
Emitentem obligacji jest RELIGA DEVELOPMENT SA. Instrumenty finansowe ww. Emitenta (prawa do akcji) notowane są na rynku NewConnect. Podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest działalność deweloperska. Spółka koncentruje się na budowaniu mini osiedli w niskiej zabudowie. Najwięcej projektów Spółki realizowanych jest w strefie podmiejskiej, w odległości do 15 km od centrum Wrocławia. O ofercie:
tytuł : Religa Development SA na Catalyst
oprac. : Kamila Urbańska / eGospodarka.pl
Zainteresował Cię ten artykuł? Przeczytaj podobne. Kliknij i wybierz temat:Catalyst, obligacje, obligacje korporacyjne, debiuty na Catalyst, inwestowanie na Catalyst, spółki na Catalyst, Religa Development SA Masz pytanie? Chcesz wyrazić swoją opinię? Wypowiedz się na Forum!Wybierz dział tematyczny, aby podyskutować:
|
||||||||||
| O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy |
Copyright © Kasat Sp. z o.o.