eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Konto Avocado: przelewy SMS i SMS Bankomat

Konto Avocado: przelewy SMS i SMS Bankomat

2012-01-05 12:47

Klienci sieci Plus korzystający z konta bankowego Avocado, jako pierwsi w Polsce mogą wykonywać proste operacje finansowe za pośrednictwem SMS-ów. Aby szybko i bezpiecznie przelać pieniądze, nie trzeba tracić czasu na wypełnianie rubryczek, a wybierając się po gotówkę do bankomatu, pamiętać o zabraniu karty.
Telefon komórkowy i konto bankowe to zgrany duet – wie o tym każdy, kto zdecydował się otworzyć konto Avocado w BZ WBK oferowane klientom sieci Plus. Uruchomienie kolejnych funkcjonalności sprawia, że obsługa konta za pośrednictwem telefonu jest jeszcze wygodniejsza.

Przelewy SMS umożliwiają przesyłanie pieniędzy z konta bez konieczności logowania się do aplikacji na smartfonie lub na stronie internetowej. Nie trzeba nawet pamiętać numeru konta odbiorcy, a jedynie numer jego telefonu. Co więcej, przelewy za pośrednictwem tej usługi można wykonać zarówno do osób posiadających pakiet Avocado, jak i do tych, które go jeszcze nie mają, a nawet nie są użytkownikami komórek w sieci Plus (wystarczy, że w kilku prostych krokach aktywują usługę po otrzymaniu przelewu). Odbiorca pieniędzy może od razu skorzystać z nich podczas zakupów w Internecie, przelać je na inne konto, albo wypłacić… …na przykład w bankomacie.

Do tej ostatniej czynności przyda się kolejna nowość w Avocado, czyli Bankomat SMS. Usługa ta pozwala realizować wypłaty gotówkowe w bankomatach sieci BZ WBK przy pomocy telefonu komórkowego, bez konieczności używania plastikowej karty. Aby wypłacić gotówkę, wystarczy po prostu wysłać SMS i otrzymać w informacji zwrotnej unikatowy kod, dzięki któremu można dokonać transakcji w bankomacie.

Avocado to konto bankowe z wydaną do niego kartą płatniczą i usługami bankowości elektroniczne prowadzone przez Bank Zachodni WBK specjalnie dla klientów indywidualnych sieci Plus. Dzięki Avocado otrzymujemy nowoczesne, funkcjonalne konto, a dodatkowo możemy obniżyć swoje rachunki za telefon w sieci Plus.


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Rodzina na Swoim XII 2011

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.