eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Karta kredytowa Tesco VISA Clubcard

Karta kredytowa Tesco VISA Clubcard

2011-11-07 12:36

Karta kredytowa Tesco VISA Clubcard

Karta kredytowa Tesco Finanse © fot. mat. prasowe

W punktach Tesco Finanse zlokalizowanych na terenie sieci hipermarketów Tesco, dostępna jest nowa karta kredytowa VISA Clubcard, będąca jednocześnie kartą programu Clubcard. Połączenie funkcji dwóch kart w jednym plastiku oznacza oszczędności dla klientów. A to dlatego, że z nową kartą zbieramy punkty Clubcard już nie tylko w Tesco, ale i przy okazji każdych zakupów w kraju i za granicą. Wydawcą tej dwufunkcyjnej karty jest Meritum Bank.
Tesco Polska i Meritum Bank współpracują od połowy września b.r. w zakresie udostępniania produktów finansowych klientom Tesco. Po kredytach ratalnych, gotówkowych i konsolidacyjnych dostępnych w punktach Tesco Finanse, zgodnie z zapowiedziami rozszerzenia portfolio produktów, przyszedł czas na nową kartę kredytową.

W odróżnieniu od większości kart płatniczych, nowa karta kredytowa pozwala klientowi na realne oszczędności. Za pierwszą operację gotówkową lub bezgotówkową dokonaną kartą w ciągu 30 dni klient otrzymuje 50 zł na kolejne zakupy. Tyle bowiem jest wartych 5000 punktów Clubcard naliczanych automatycznie klientowi przy pierwszej transakcji kartą. Kolejne płatności kartą oznaczają kolejne punkty Clubcard i kolejne oszczędności. Oprócz dotychczasowych punktów Clubcard, w Tesco otrzymujemy dodatkowe punkty za płatność kartą VISA. Kolejne punkty zbieramy także za zakupy w dowolnej placówce handlowej czy usługowej w kraju i za granicą. Punkty przeliczane są na bony Clubcard, którymi można płacić w Tesco. Każde 300 punktów to 3 zł do wydania w sklepach sieci. Przedstawiciele Tesco Finanse oceniają, że teraz popularność programu wzrośnie, bowiem oszczędzanie będzie możliwe bez ograniczeń.

fot. mat. prasowe

Karta kredytowa Tesco Finanse

Karta kredytowa Tesco Finanse


„Oprócz podstawowych funkcjonalności karty kredytowej, polegających między innymi na dostępie do odnawialnego limitu z okresem bezodsetkowym, klient ma również możliwość rozłożenia na raty 0% płatności za zakupy w Tesco, za które zapłacił kartą VISA Clubcard. Ta opcja jest idealna dla klientów, którzy dokonują płatności w wyższych kwotach – choćby przy zakupie sprzętu RTV i AGD. Po zapłaceniu kartą za zakupy zrobione w Tesco, klient może złożyć dyspozycję rozłożenia spłaty na 5, 10 lub 20 nieoprocentowanych rat. Dyspozycję klient składa telefonicznie lub osobiście w punkcie Tesco Finanse. Procedura jest prosta i wygodna dla klienta” – mówi Joanna Krzyżanowska, wiceprezes Meritum Banku.

O kartę można aktualnie wnioskować we wszystkich punktach Tesco Finanse, zlokalizowanych w 64 hipermarketach Tesco. Po dopełnieniu formalności związanych z zawarciem umowy, klient od ręki otrzymuje nową kartę w punkcie Tesco Finanse, i co ważne, od razu może korzystać ze wszystkich jej benefitów, zarówno płatniczych, jak i lojalnościowych.

Warto dodać, że z kartą wiąże się także bonus paliwowy. Kierowcy tankujący na stacjach paliw Tesco otrzymują 5 groszy zniżki na każdym litrze, jeśli zapłacą za paliwo kartą VISA Clubcard.

Wydawcą nowej karty jest Meritum Bank, współpracujący z czołowym systemem płatniczym Visa Europe.

„Co czwarta karta płatnicza wydana w Polsce to karta kredytowa. Znacząca część tych kart to karty partnerskie (co-branded), wydane przez banki wraz z sieciami detalicznymi. Jestem przekonana, że połączenie funkcji płatniczej i lojalnościowej karty VISA Clubcard będzie zachęcać jej użytkowników do korzystania z niej podczas codziennych zakupów” – mówi Małgorzata O’Shaughnessy, wiceprezes Visa Europe, dyrektor generalna odpowiedzialna za Czechy, Polskę i Słowację.

Oprócz opisanych benefitów, posiadacze karty kredytowej VISA Clubcard mają dostęp również do wielu dodatkowych promocji i funkcjonalności np.:
  • karta plus 5000 punktów Clubcard w prezencie
  • dodatkowe punkty Clubcard za płatności w Tesco i poza Tesco
  • tańsze paliwo na stacjach paliw Tesco,
  • możliwość dokonywania płatności w Internecie
  • możliwość zmiany numeru PIN w bankomatach BZWBK
  • możliwość wysyłki wyciągu na adres e-mail oraz możliwość dostosowania dnia spłaty
  • dostęp do karty przez e-banking (dla posiadaczy kont osobistych w Meritum Banku)


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.