eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Deutsche Bank PBC - zmiany w kredytach

Deutsche Bank PBC - zmiany w kredytach

2011-05-18 12:38

Deutsche Bank PBC wprowadził zmiany w ofercie db kredytu gotówkowego oraz db kredytu motoryzacyjnego obejmujące zwiększenie maksymalnej dostępnej kwoty do 150 tys. zł netto przy jednoczesnym wydłużeniu okresu kredytowania do 7 lat. Oprocentowanie zaczyna się już na poziomie 9,5%.
- Zmiany warunków db kredytu gotówkowego oraz motoryzacyjnego mają na celu dostosowanie oferty do potrzeb finansowych głównie Klientów średniozamożnych i zamożnych – podkreśla Michał Kuchta, Dyrektor Centrum Finansowania Klienta Indywidualnego Deutsche Bank PBC. – Wysoka dostępna kwota kredytu, możliwość rozłożenia jego spłaty nawet na 84 miesiące, przy jednoczesnym oprocentowaniu już od 9,5% powodują, że oferta ta jest jedną z najatrakcyjniejszych obecnie na rynku.

db kredyt gotówkowy udzielany jest na dowolny cel w kwotach nawet do 150 000 zł netto na okres maksymalnie 7 lat. Nowe warunki kierowane są szczególnie do osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony, przedstawicieli wybranych grup zawodowych, w tym tzw. wolnych zawodów (np. lekarzy, dentystów, weterynarzy, architektów czy księgowych), pracowników administracji publicznej, jak również obecnych Klientów Banku.

Kredyt dostępny jest również w opcji z ubezpieczeniem. W zależności od wybranego pakietu, obejmuje ono m.in. czasową lub trwałą niezdolność do pracy Kredytobiorcy, hospitalizację na skutek wypadku czy ubezpieczenie następstw utraty pracy i zgonu.

Informacje dodatkowe

db kredyt motoryzacyjny pozwala na zakup dowolnego pojazdu, a więc samochodu, motoru, czy nawet motorówki, bez ograniczeń wieku, pochodzenia i wartości. Gotówka uzyskiwana jest przed ostatecznym wyborem przedmiotu zakupu, co ułatwia negocjowanie ceny. Dodatkowo osoby, które skorzystają z pakietu ubezpieczeniowego, mają zapewnione darmowe sprawdzenie stanu technicznego pojazdu przez specjalistę.

Ciekawym rozwiązaniem ma być również db kredyt konsolidacyjny przeznaczony na spłatę kilku zobowiązań w innych bankach. Dzięki konsolidacji można zatem nie tylko płacić jedną, niższą ratę, ale również otrzymać dodatkową gotówkę na bieżące wydatki.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: