eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Gmina Tczew debiutuje na Catalyst

Gmina Tczew debiutuje na Catalyst

2010-10-29 00:20

W czwartek, 28 października br., na Catalyst zadebiutowały obligacje Gminy Miejskiej Tczew To już 47. emitent, którego dłużne instrumenty finansowe notowane są na tym rynku.
O emitencie

Gmina Tczew to gmina nadwiślańska położona przy dwóch głównych drogach międzynarodowych. Od strony wschodniej naturalnie przylega do rzeki Wisły i swym obszarem okala miasto Tczew. Graniczy z gminami Pszczółki, Skarszewy, Starogard Gdański, Subkowy, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie, a za rzeką Wisłą z gminami Lichnowy i Miłoradz.

O ofercie

Informacje o wyemitowanych dłużnych instrumentach finansowych podlegających wprowadzeniu na Catalyst podlega 2.000 obligacji na okaziciela serii A10, o wartości nominalnej 1.000 zł każda i terminie wykupu 25 sierpnia 2017 roku. Obligacje zostały zaoferowane w trybie oferty niepublicznej. Cena emisyjna jest równa wartości nominalnej i wynosi 1.000 zł.

Oprocentowanie obligacji jest zmienne, ustalane każdorazowo przed rozpoczęciem okresu odsetkowego i stanowi sumę stawki bazowej (określonej wg wskaźnika WIBOR6M) oraz stawki marży w wysokości 0,79%. Oprocentowanie obligacji w pierwszym okresie odsetkowym wynosi 4,78%.

Poprzednie serie obligacji: A4, A5, A6 i A7 wyemitowane przez Gminę Miejską Tczew od września 2009 roku posiadają autoryzację Catalyst.


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: