eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Nowa lokata dwuletnia w Meritum Bank

Nowa lokata dwuletnia w Meritum Bank

2010-09-30 10:56

Nowa lokata dwuletnia w Meritum Bank

Nowa oferta lokat z dzienną kapitalizacją odsetek zakładanych w Meritum Banku © fot. mat. prasowe

Meritum Bank wprowadza nowy, 24-miesięczny depozyt z dzienną kapitalizacją odsetek, o oprocentowaniu porównywalnym z 7,18% na standardowej lokacie. To obecnie najwyżej oprocentowany dwuletni depozyt na rynku. Dodatkowo, klienci, którzy skorzystają z oferty "Z rachunkiem nadal korzystniej" otrzymają o 10% wyższe odsetki z depozytu zakładanego wraz z otwarciem bezpłatnego rachunku w Banku. Do oferty wracają także 3 miesięczne lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek.
Dwuletnia lokata założona przez system bankowości elektronicznej w Meritum Banku ma oprocentowanie 5,50% przy dziennej kapitalizacji (co jest równe 7,18% na zwykłej lokacie). 24 miesięczne lokaty zakładane przez Internet (bez posiadania konta w Meritum) przyniosą zysk na poziomie 5,40%, co w porównaniu do standardowych lokat daje oprocentowanie na poziomie 7,04%.

Dzięki dziennej kapitalizacji odsetek, efektywne oprocentowanie lokat „Meritum Zysku” jest wyższe niż na standardowych lokatach. Każdego kolejnego dnia oprocentowanie liczone jest od kwoty powiększonej o odsetki z dnia poprzedniego. Nie pobierany jest także podatek od zysków kapitałowych. Każdy klient może założyć dowolną liczbę lokat z dzienną kapitalizacją, przy minimalnej kwocie lokaty ustalonej na 3000 zł, a maksymalnej na 10 000 zł.

„Klienci, którzy myślą o dłuższym horyzoncie oszczędzania, otrzymują od nas naprawdę ciekawą ofertę depozytową. Dwuletnia lokata założona przez system bankowości elektronicznej przyniesie im najatrakcyjniejsze obecnie na rynku oprocentowanie”, zapewnia Piotr Stankiewicz, Kierownik ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku.

Meritum Bank wprowadził także do oferty 3-miesięczny depozyt z dzienną kapitalizacją odsetek, dający zysk porównywalny z oprocentowaniem w wysokości 5,71% na standardowej lokacie (nominalne oprocentowanie lokaty to 4,6%). Podniesione zostało także oprocentowanie depozytów 6 miesięcznych.

fot. mat. prasowe

Nowa oferta lokat z dzienną kapitalizacją odsetek zakładanych w Meritum Banku

Nowa oferta lokat z dzienną kapitalizacją odsetek zakładanych w Meritum Banku


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: