eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › PKO BP: nowe kredyty dla firm

PKO BP: nowe kredyty dla firm

2010-09-06 11:04

PKO Bank Polski wprowadził do oferty kredytowej dwa nowe produkty: Kredyt Obrotowy MSP i Kredyt Inwestycyjny MSP. Ponadto jak zapewnia bank, dzięki wdrożeniu nowego systemu oceny zdolności kredytowej, kredyty te można otrzymać nawet w jeden dzień.
Zmiany w ofercie kredytowej mają na celu uproszczenie zasad przyznawania środków zarówno na bieżące wydatki firmy, jak i inwestycje związane z jej rozwojem. Dokonana została tym samym unifikacja oferty przy jednoczesnym usprawnieniu procesowania wniosków tak, aby decyzja kredytowa była wydana nawet w ciągu 24 godzin.

Oferta Banku to rozwiązanie skierowane do segmentu małych i średnich przedsiębiorstw. Niezależnie, czy firma potrzebuje kredytu obrotowego czy inwestycyjnego, Bank dopasuje produkty i usługi do potrzeb firmy. Istnieje m.in. możliwość udzielenia kredytu klientom rozpoczynającym działalność gospodarczą, najdłuższy na rynku okres kredytowania inwestycji - 25 lat - oraz szereg indywidualnych rozwiązań, jakie otrzymują przedsiębiorcy.

1 września PKO Bank Polski wprowadził nowe narzędzie informatyczne, mające na celu usprawnienie procesowania wniosków.Oferta została przygotowana dla firm, które chcą skredytować m. in. zakup towarów, opłacić składki ZUS lub US albo przeznaczyć uzyskane środki na inny cel związany z bieżącą działalnością gospodarczą. Firmy mogą uzyskać kredyt obrotowy rozłożony na 36 miesięcy o wartości nawet 500 tys. złotych.

Nowe rozwiązanie Bank proponuje również firmom, które chcą się szybko rozwijać i w krótkim czasie potrzebują kredytu na inwestycje. Przedsiębiorca może otrzymać decyzję o przyznaniu kredytu inwestycyjnego w kwocie maksymalnie do 500 tys. złotych, na okres do 60 miesięcy nawet w ciągu 24 godzin. Podstawowym warunkiem otrzymania ww. finansowania jest prowadzenie przez firmę działalności gospodarczej przez okres minimum 18 miesięcy.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.