eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Nowa oferta kont Deutsche Bank PBC

Nowa oferta kont Deutsche Bank PBC

2010-02-09 12:44

Nowa oferta kont Deutsche Bank PBC

© fot. mat. prasowe

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Deutsche Bank PBC modyfikuje ofertę kont i wprowadza nowe, powiązane z rachunkami pakiety usług. Klientom indywidualnym oferuje łącznie 7 zróżnicowanych rozwiązań: bezpłatne konta (db Smart, dbNET i db Open) oraz dedykowane rachunki połączone z usługami dodatkowymi (db Koneser, db Life, db Invest oraz db Elite).
Nową ofertę kont tworzy obecnie 7 rozwiązań: darmowe konto dla młodzieży db Smart; internetowe, bezpłatne konto dbNET; uniwersalne, również dostępne bez opłat konto db Open; konto db Koneser – stworzone z myślą o potrzebach Klientów po 50. roku życia; db Life przeznaczone przede wszystkim dla zaciągających kredyty hipoteczne; db Investor – dla wszystkich zainteresowanych produktami inwestycyjnymi oraz dedykowany Klientom bankowości prywatnej db Elite.

– Konto jest najważniejszą platformą budowania relacji Klienta z bankiem. Dlatego chcieliśmy, aby nasze rozwiązania niosły ze sobą konkretną wartość dodaną dla każdej grupy użytkowników. Tworząc nową ofertę skupiliśmy się więc na trzech głównych parametrach, istotnych z punktu widzenia naszych Klientów: wysokości opłaty za prowadzenia konta, możliwości korzystania z bezpłatnych bankomatów oraz pakietów ubezpieczeń. Nasza koncepcja obejmuje konta uniwersalne (db Smart, dbNET i db Open), ale też konta powiązane z ofertą kredytową i inwestycyjną Deutsche Bank PBC, które oferują zniżki na te właśnie produkty – mówi Monika Szlosek, dyrektor Departamentu Bankowości Detalicznej Deutsche Bank PBC. – Klienci indywidualni mają do wyboru aż siedem rozwiązań zróżnicowanych pod względem powiązanych z nimi produktów i ich funkcjonalności. Tak sprofilowana oferta pozwala każdemu Klientowi ocenić parametry kompleksowych usług banku w ramach danego pakietu już na pierwszej rozmowie z doradcą.

Wszystkie pakiety umożliwiają dostęp do zgromadzonych na koncie środków przez system bankowości internetowej db easyNET oraz Teleserwis. Posiadacze kont Deutsche Bank PBC mogą korzystać również z wyciągów elektronicznych. Oferowane do wybranych rachunków pakiety ubezpieczeń są bezpłatne. Do wszystkich kont wydawana jest karta Visa Electron, której użytkowanie jest darmowe pod warunkiem wykonania co najmniej jednej gotówkowej lub bezgotówkowej transakcji miesięcznie.

Posiadacze czterech pakietów: dbNET, db Life, db Invest, db Elite mogą bez opłat wypłacać gotówkę z bankomatów na całym świecie, a sieć wszystkich krajowych bankomatów dostępna jest bezpłatnie dla korzystających z pakietu db Koneser.

Oferta kredytowa, w tym także kredytu hipotecznego, została przygotowana dla posiadaczy trzech pakietów: db Life, db Invest i db Elite. Z kolei na preferencyjne warunki zakupu produktów inwestycyjnych mogą liczyć Klienci, którzy zdecydują się na pakiet db Invest i db Elite.

Konta: db Smart, db Open, db Life, db Invest oraz db Koneser można otworzyć w oddziałach Deutsche Bank PBC. dbNET dostępny jest tylko przez internet, natomiast db Elite w Regionalnych Centrach Inwestycyjnych Deutsche Bank PBC.

Pakiet db Smart –– przeznaczony jest dla młodzieży do 18. roku życia. W ramach oferty Klient otrzymuje bezpłatne konto oraz możliwość wypłacania gotówki bez prowizji z bankomatów w sieci Deutsche Bank i Euronet.

Obecne w ofercie od lipca 2009 roku internetowe, bezpłatne konto dbNET, dostępne jest teraz wraz z dodatkową gwarancją, że opłaty i prowizje nie zmienią się do końca 2013 roku. Gwarancja ta dotyczy opłat za: prowadzenie konta osobistego, wypłatę gotówki z bankomatów na całym świecie, wydanie karty debetowej VISA Electron oraz krajowe przelewy internetowe (za wyjątkiem przelewów Sorbnet). Wszystkie wynoszą 0 złotych. Dodatkowo w pakiecie dbNET klienci otrzymują konto oszczędnościowe oraz lokaty z wyższym oprocentowaniem w stosunku do oferty standardowej. W przypadku wykonania minimum jednej transakcji miesięcznie znoszona jest opłata za obsługę karty VISA Electron.

 

1 2

następna

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: