eGospodarka.pl
wiadomość od św. Mikołaja

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › BGŻ BNP Paribas wprowadza nowe pakiety dla przedsiębiorców

BGŻ BNP Paribas wprowadza nowe pakiety dla przedsiębiorców

2017-11-10 09:33

BGŻ BNP Paribas wprowadza nowe pakiety dla przedsiębiorców

BGŻ BNP Paribas wprowadza nowe pakiety dla przedsiębiorców © goodluz - Fotolia.com

FX BOX, Cash BOX, Turbo BOX, Multi BOX i Agro BOX. Pod tymi nazwami kryje się pięć nowych pakietów bankowych, które BGŻ BNP Paribas przygotował specjalnie z myślą o swoich klientach z sektora małych i średnich firm.

FX BOX – pakiet międzynarodowych możliwości


Pakiet FX BOX to produkt stworzony z myślą o potrzebach przedsiębiorców, którzy działają na arenie międzynarodowej. W jego ramach klienci otrzymują dostęp do FX Pl@net - jednej z najbardziej zaawansowanych internetowych platform do wymiany walut. Jej użytkownicy mogą przez całą dobę, od poniedziałku do piątku, zawierać szybkie i bezpieczne transakcje walutowe. Platforma umożliwia składanie ofert na zakup bądź sprzedaż wybranej waluty na okres 30 dni, a jeśli kurs uzyska preferowaną wysokość, wysyła do użytkownika alert cenowy. Przedsiębiorca może skorzystać również z udostępnionych na FX Pl@net materiałów analitycznych. FX BOX znacznie obniża koszty rozliczeń w walutach - elektroniczny przelew SEPA kosztuje jedynie 4 zł. Wraz z pakietem przedsiębiorca otrzymuje również dwa rachunki pomocnicze. Użytkownicy pakietu FX BOX mają również dostęp do codziennych i miesięcznych raportów ekonomicznych oraz prognoz zarówno dla polskich, jak i zagranicznych rynków.

Cash BOX – zaawansowane rozwiązanie gotówkowe


Pakiet Cash BOX to rozwiązanie dla firm generujących duże obroty gotówkowe. Zmniejsza on koszty obrotu związane z dokonywaniem wpłat i wypłat pieniędzy w oddziałach banku czy bankomatach. W ramach umowy istnieje możliwość indywidualnej negocjacji cen za dodatkowe usługi związane z obsługą gotówki w firmie, czyli np. konwojenta czy wpłat zamkniętych. Bank proponuje również ofertę specjalną z terminalem płatniczym POS. Opłata za dzierżawę urządzenia jest obniżona i naliczana dopiero od 10. miesiąca użytkowania w ramach umowy zawartej na 24 miesiące.

fot. goodluz - Fotolia.com

BGŻ BNP Paribas wprowadza nowe pakiety dla przedsiębiorców

Nowe pakiety to: FX BOX, Cash BOX, Turbo BOX, Multi BOX i Agro BOX.


Agro BOX – nowoczesne rozwiązanie dla agrobiznesu


Agro BOX to oferta dla firm prowadzących działalność wytwórczą w rolnictwie. W ramach pakietu korzystanie z rachunku jest bezpłatne (w przypadku, gdy średnie saldo środków na rachunku wynosi przynajmniej 50 tys. zł), darmowe są również wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju oraz wpłaty we wpłatomatach własnych banku. Bank nie pobiera również opłaty za wydanie pierwszej karty debetowej.

Multi BOX – elastyczne rozwiązanie dla wymagających przedsiębiorców


Oferta Banku BGŻ BNP Paribas Multi BOX pozwala na tworzenie indywidualnych warunków dla produktów i usług bankowych. Ponadto klienci, którzy skorzystają z pakietu Multi BOX mają m.in. dostęp do platformy wymiany walut FX Pl@net, pełną integrację z systemami finansowo-księgowymi oraz korzystanie z modułu do obsługi produktów finansowania handlu (gwarancje i akredytywy dokumentowe).

Turbo BOX – mobilny pakiet możliwości


Pakiet Turbo BOX to rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy chcieliby zarządzać finansami swojego przedsiębiorstwa online, bez konieczności odwiedzania oddziałów banku czy Centrów Biznesowych MŚP. Warunkiem skorzystania z pakietu są roczne przychody firmy maksymalnie do 10 mln zł. Obsługa pakietu i przelewy online są bezpłatne, jeśli średnie saldo środków na rachunku wynosi co najmniej 50 tys. zł lub jeśli przedsiębiorca posiada kredyt w rachunku bieżącym. Ponadto, możliwe jest podpisanie umowy na korzystanie z terminali płatniczych POS zawierającej preferencyjną stawkę dzierżawy.
– Od wielu lat wspieramy polskich przedsiębiorców, dzięki naszemu doświadczeniu mogą oni liczyć na profesjonalną pomoc w doborze form finansowania odpowiednich dla planowanych przedsięwzięć inwestycyjnych – powiedziała Kinga Ragan, dyrektor Departamentu Zarządzania Jakością Sprzedaży MŚP w Banku BGŻ BNP Paribas. – Przedsiębiorcy oczekują nowatorskich rozwiązań, a naszą ambicją jest, aby nasz Bank stał się bankiem pierwszego wyboru dla firm i miejscem kompleksowego zarządzania biznesem. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić sprofilowaną ofertę dla sektora MŚP – podkreśla Kinga Ragan.

oprac. : eGospodarka.pl

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.