eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Usługa maklerska w MultiBanku

Usługa maklerska w MultiBanku

2006-04-05 00:50

MultiBank wprowadził do swojej oferty Usługę Maklerską, która umożliwia wszystkim klientom tej instytucji inwestowanie na giełdzie poprzez Internet.
Usługa Maklerska jest zintegrowana z kontem osobistym MultiBanku. Oznacza to, że posiadając którekolwiek z MultiKont możemy inwestować w akcje i obligacje on-line.

Usługa Maklerska jest niezwykle prosta. Jesteśmy przekonani, że spotka się z dużym zainteresowaniem wśród blisko 300 tysięcy naszych klientów – mówi Daniel Wrzesiński, zarządzający projektem – Z analiz wynika, że w najbliższych latach liczba ludzi, którzy będą chcieli bezpośrednio inwestować w papiery wartościowe poprzez swój bank będzie rosła dynamicznie – tłumaczy Daniel Wrzesiński.

Posiadacz rachunku bankowego może wykorzystywać do inwestowania nie tylko zgromadzone na koncie oszczędności, ale również środki przyznane przez instytucje finansową w ramach limitów kredytowych.

Usługa Maklerska dostępna będzie w oddziałach, ale jak przewidują specjaliści, główne zainteresowanie skoncentruje się na Internecie. Prowadzenie zarówno tradycyjnego, jak i wirtualnego rachunku inwestycyjnego jest bezpłatne. Jedynym kosztem ponoszonym przez klienta przy aktywacji usługi są opłaty skarbowe (15 zł).

Prowizje maklerskie za zakup akcji zaczynają się od 0,39%. Większość instytucji pobiera prowizje od poszczególnych transakcji. MultiBank zamierza stosować jedną opłatę od całości zlecenia. Notowania on-line (1 najlepsza oferta) są bezpłatne, pozostałe warianty (3 oraz 5 najlepszych ofert) są płatne z możliwością uzyskania do 100% zniżki.

Usługa Maklerska MultiBanku daje dostęp do rynku akcji i obligacji notowanych na GPW i CeTO oraz do papierów oferowanych na rynku pierwotnym.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: