eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Karta kredytowa dla akceptantów Diners Club

Karta kredytowa dla akceptantów Diners Club

2016-05-17 09:01

Karta kredytowa dla akceptantów Diners Club

Karta kredytowa Diners Club PARTNER © fot. mat. prasowe

Diners Club PARTNER to karta kredytowa stworzona dla akceptantów. Wyróżnia ją oprocentowanie kredytu karty na poziomie 6 proc. oraz brak opłat za użytkowanie. Limit kredytowy zostaje dopasowany do możliwości firmy, z kolei okres bezodsetkowy wynosi 59 dni.
Z karty kredytowej Diners Club PARTNER mogą korzystać wszyscy akceptanci kart Diners Club. Użytkowanie karty jest bezpłatne, a oprocentowanie kredytu karty wynosi 6 proc.
Wprowadziliśmy już bardzo korzystne oprocentowanie kredytu karty w wysokości 8 proc. dla naszych klientów. Teraz przedstawiamy produkt stworzony specjalnie dla akceptantów kart Diners Club. Karta jest bezpłatna, a koszt kredytu wynosi jedynie 6 proc. To prawdopodobnie najbardziej atrakcyjna oferta na rynku. W ten sposób chcemy podziękować właścicielom sklepów i firmom, które z nami współpracują oraz zachęcić kolejnych merchantów do akceptowania kart Diners Club – mówi Katarzyna Fatyga, prezes Diners Club Polska.

Karta Diners Club PARTNER oferuje indywidualny limit kredytowy dopasowany do potrzeb i możliwości finansowych firmy, z 59-dniowym okresem bezodsetkowym. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą zredukować koszty i poprawić płynność finansową. Niepowiązanie kart Diners Club z kontem w banku pozwala na wykorzystanie pieniędzy do określonej kwoty, niezależnie od bieżącego stanu firmowego rachunku bankowego. Karta PARTNER oferuje także atrakcyjne warunki wypłaty gotówki.
Karty Diners Club Polska jako jedyne karty kredytowe na rynku umożliwiają naliczanie odsetek przy wypłacie gotówki z bankomatu dopiero od daty wymaganej spłaty, a nie – tak jak w innych kartach – od daty transakcji. Karta PARTNER oferuje dodatkowo wyjątkowo niską prowizję za wypłatę gotówki z bankomatu w wysokości jedynie 2,5 proc. – wyjaśnia Katarzyna Fatyga.

Posiadacze kart będą mogli korzystać również z firmowego e-konta, gwarantującego internetowy administracyjny dostęp do kont wszystkich kart wydanych dla firmy i stałą kontrolę wydatków.

fot. mat. prasowe

Karta kredytowa Diners Club PARTNER

Oprocentowanie kredytu karty wynosi 6 proc.


Oceń

2 2

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: