eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Pożyczka z Alior Bank z oprocentowaniem niższym o 30%

Pożyczka z Alior Bank z oprocentowaniem niższym o 30%

2016-02-15 16:36

Pożyczka z Alior Bank z oprocentowaniem niższym o 30%

Pożyczka z Alior Bank z oprocentowaniem niższym o 30% © bzyxx - Fotolia.com

Dobra historia kredytowa ma znaczenie – teraz osoby ubiegające się o pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny w Alior Banku mogą liczyć na obniżenie oprocentowania aż o 30%. Warunek: terminowe spłacanie zobowiązań przez rok poprzedzający złożenie wniosku.
Alior Bank wprowadza nowy model zniżek pożyczkowych dla klientów. Inspiracją do stworzenia przełomowej oferty były wielkie zniżki dla bezszkodowych kierowców. Bank mechanizm ten przenosi teraz na osoby, które regularnie spłacają lub już spłaciły swoje pożyczki, czyli mają dobrą historię kredytową, oferując im obniżkę oprocentowania aż o 30%.
Stale przyglądamy się najlepszym praktykom, nie tylko z rynku bankowego, ale również z innych branż, których wdrożenie stanowiłoby dodatkową korzyść dla naszych klientów. Dobrzy kierowcy od lat korzystają ze zniżek na ubezpieczenia komunikacyjne, dlaczego zatem nie dać podobnej możliwości klientom banków, którzy sumiennie spłacają swoje pożyczki? – mówi Wojciech Sobieraj, prezes Zarządu Alior Banku. – Jako pierwsi na rynku wprowadzamy produkt – pożyczkę gotówkową lub kredyt konsolidacyjny – premiujący solidnych kredytobiorców. Klienci, którzy z niego skorzystają, otrzymają oprocentowanie niższe aż o 30% od oprocentowania dotychczasowej pożyczki – dodaje Wojciech Sobieraj.

Z wyjątkowej oferty mogą skorzystać nowi klienci, którzy posiadają jedną lub więcej pożyczek w innym banku i terminowo opłacali raty w okresie minimum jednego roku od złożenia wniosku w Alior Banku. O kredyt mogą ubiegać się również osoby, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy od momentu złożenia wniosku spłaciły poprzednie zobowiązania w innym banku i przez minimum rok nie miały opóźnień w spłacie rat.

fot. bzyxx - Fotolia.com

Pożyczka z Alior Bank z oprocentowaniem niższym o 30%

Osoby, które regularnie spłacają lub już spłaciły swoje pożyczki, czyli mają dobrą historię kredytową, uzyskają obniżkę oprocentowania o 30%.


Aby otrzymać oprocentowanie niższe o 30%, wystarczy przedstawić dokumenty potwierdzające aktualne oprocentowanie pożyczki (harmonogram spłat, zaświadczenie z banku, umowę kredytową, formularz informacyjny). W przypadku braku ww. dokumentów lub przy wniosku o nową pożyczkę, oprocentowanie zostanie obniżone o 30% od stawki bazowej, wynoszącej 10%.

W ramach oferty klient może pożyczyć kwotę do 50 tys. zł w przypadku zaciągnięcia nowej pożyczki oraz nawet do 200 tys. zł, gdy przenosi jedno lub więcej zobowiązań z innego banku. Maksymalny okres kredytowania wynosi 120 miesięcy, a środki można otrzymać nawet w ciągu jednego dnia.

Uzyskanie pożyczki jest bardzo łatwe. Można to zrobić wypełniając wniosek internetowy, odwiedzając dowolny oddział Alior Banku lub dzwoniąc na infolinię banku.

Oceń

0 1

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.