eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Wypożyczka z gwarancją szybkości od Eurobanku

Wypożyczka z gwarancją szybkości od Eurobanku

2016-02-03 13:37

Wypożyczka z gwarancją szybkości od Eurobanku

Wypożyczka z gwarancją szybkości od Eurobanku © Tomasz Czajkowski - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

Wypożyczka to kredyt gotówkowy dostępny w ofercie Eurobanku od czerwca 2015 roku. Teraz bank wprowadził specjalną promocję pod nazwą „Wypożyczka z gwarancją szybkości”, która daje pewność, że pieniądze znajdą się na naszym koncie w ciągu zaledwie jednego dnia. W przeciwnym razie bank wypłaci nam 500 zł rekompensaty.
1 lutego 2016 roku ruszyła akcja promująca pożyczkę gotówkową „Wypożyczka”, w ramach której eurobank gwarantuje wypłatę środków jeszcze tego samego dnia, w którym klient złoży wniosek kredytowy (wraz z kompletem dokumentów potwierdzających źródło i wysokość dochodów) oraz podpisze umowę kredytową. W przypadku niezrealizowania wypłaty w tym samym dniu, klient otrzyma od banku rekompensatę pieniężną za spóźnienie w wysokości 500 zł netto (rekompensata zostanie wypłacona w ciągu 30 dni od dnia podpisania umowy). Akcja „Wypożyczka z gwarancją szybkości” potrwa do 31 maja 2016 roku.

Dzięki prostym zasadom „Wypożyczki” klient z góry wie, ile zapłaci, ponieważ już w momencie wyboru kwoty pożyczki i okresu kredytowania poznaje całkowitą i niezmienną „opłatę za wypożyczenie”. Oznacza to, że klient przy zawarciu umowy pożyczki nie zostanie obciążony przez bank żadnymi dodatkowymi kosztami. Pożyczka gotówkowa „Wypożyczka” dostępna jest w kwocie od 5 000 do 15 000 złotych na okres kredytowania od 12 do 60 miesięcy.

Istnieje możliwość otrzymania „Wypożyczki” również w oparciu o oświadczenie o dochodach oraz PIT-11 lub PIT-40 za 2015 rok. Wystarczy odwiedzić jedną z placówek eurobanku lub partnera sprzedaży. Klient może samodzielnie wybrać dzień spłaty raty, skorzystać z SMS-ów przypominających o tym terminie oraz połączyć swój dochód z dochodem bliskiej osoby w celu uzyskania wyższej kwoty pożyczki.

fot. mat. prasowe

Wypożyczka - przykładowe kwoty i koszt

Wypożyczka różni się od innych kredytów gotówkowych tym, że klient z góry wie, jaką sumę będzie musiał oddać bankowi


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: