eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Lokata Plan Depozytowy na 100 dni od Toyota Bank

Lokata Plan Depozytowy na 100 dni od Toyota Bank

2016-02-02 13:30

Lokata Plan Depozytowy na 100 dni od Toyota Bank

Lokata Plan Depozytowy na 100 dni od Toyota Bank © BillionPhotos.com - Fotolia.com

"Plan Depozytowy na 100 dni" to nowa lokata w ofercie Toyota Banku o oprocentowaniu stałym w wysokości 2,75 proc. w skali roku. Dwie cechy wyróżniają ją spośród podobnych produktów na rynku – oferta obowiązuje nie tylko dla nowych środków, a jeden klient może otworzyć kilka depozytów o łącznej wartości nawet 70 tys. zł.
28 stycznia 2016 roku Toyota Bank dodał do swojej oferty produktów oszczędnościowych nową lokatę Plan Depozytowy na 100 dni, której stałe oprocentowanie wynosi 2,75 proc. w skali roku. Depozyt można otworzyć na kwotę od 3 000 zł do nawet 70 000 zł, a odsetki przyznane zostaną po upływie okresu trwania lokaty.

Jedynym warunkiem, który należy spełnić, aby skorzystać z depozytu, jest posiadanie bądź założenie konta w Toyota Bank. Skutecznym sposobem pomnażania oszczędności w Toyota Bank jest założenie Konta Jedynego i skorzystanie z najnowszej promocji „Tankuj korzyści do pełna”, w ramach której klienci mogą otrzymać zwrot nawet do 50 zł miesięcznie za zakupione paliwo do końca 2016 roku. Po uruchomieniu Konta, Lokatę na 100 dni można założyć samodzielnie za pomocą systemu bankowości elektronicznej.
Na rynku pojawiają się obecnie nieliczne promocje sięgające nawet 3-4 proc., ale w większości przypadków produkty te są mocno ograniczone wysokością kwoty depozytu lub też promocja obowiązuje jedynie dla tzw. „nowych środków”. Lokata na 100 dni to natomiast depozyt pozbawiony jakichkolwiek „haczyków”, który daje Klientom gwarancję oszczędności w krótkim okresie czasu nawet dla pokaźnych środków – mówi Bartosz Suchecki, Product Manager Toyota Bank Polska.


Elastyczna konstrukcja oraz możliwości produktowe zapewniają łatwe dopasowanie parametrów depozytu pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Jednocześnie, ryzyko alokacji środków może być zdywersyfikowane na kilku lokatach, co w przypadku wyższych kwot znacząco przekłada się na efektywniejsze zarządzanie oszczędnościami.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Ok, rozumiem Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.