eGospodarka.pl
bezpłatny program PIT 2019

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Leasing dla firm teraz w Alior Banku

Leasing dla firm teraz w Alior Banku

2016-01-26 13:20

Leasing dla firm teraz w Alior Banku

Leasing dla firm teraz w Alior Banku © Sondem - Fotolia.com

Teraz biznesowi klienci Alior Banku – zarówno obecni, jak i nowi – mogą skorzystać z Alior Leasing, w ramach którego do wyboru są leasing operacyjny, finansowy lub pożyczka leasingowa. Finansowanie można uzyskać już w jeden dzień.
W ramach oferty Alior Leasing firmy mogą skorzystać z najbardziej popularnych form finansowania środków trwałych niezbędnych do funkcjonowania i rozwoju. Dzięki produktom, takim jak leasing operacyjny, finansowy i pożyczka leasingowa, przedsiębiorcy uzyskują łatwy i szybki dostęp do maszyn bądź urządzeń bez konieczności angażowania własnych środków.
Alior Leasing stanowi odpowiedź na oczekiwania nowoczesnych firm, które poszukują kompleksowej oferty leasingowej dopasowanej do ich indywidualnych potrzeb, dostępnej szybko i bez zbędnych formalności związanych z uzyskaniem finansowania – mówi Marek Lozia, prezes zarządu Alior Leasing Sp. z o.o. – Sprzedaż produktów leasingowych będzie odbywała się z wykorzystaniem wybranych oddziałów Alior Banku, a także własnych sił sprzedażowych Alior Leasing – dodaje.

Aby otrzymać leasing lub pożyczkę leasingową wystarczy odwiedzić jeden z wybranych oddziałów Alior Banku (obsługujących Alior Leasing). Niezbędne finansowanie może być dostępne już w jeden dzień. Oferta przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i dotychczasowych klientów Alior Banku. Leasing lub pożyczka mogą zostać udzielone w złotych oraz euro (jeżeli klient ma przychody w euro).

fot. Sondem - Fotolia.com

Leasing dla firm teraz w Alior Banku

W ramach oferty do wyboru są leasing operacyjny, finansowy lub pożyczka leasingowa.


Oferta Alior Leasing to:
  • finansowanie zakupu środków trwałych aż do 100% ich wartości netto,
  • uproszczone procedury do wartości 800 tysięcy złotych,
  • brak opłaty przygotowawczej,
  • szybki i jasny proces podejmowania decyzji,
  • aż do 8 lat finansowania,
  • możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłat,
  • profesjonalna obsługa w wybranych oddziałach Alior Banku oraz pomoc konsultantów.

Oferta Alior Leasing obejmuje finansowanie zarówno środków transportu, w tym: samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych, autobusów, motocykli, przyczep, jak i maszyn oraz urządzeń rolniczych, budowlanych, specjalistycznych (m.in. przemysłu spożywczego, poligraficznych, obróbki metalu, drewna, tworzyw sztucznych). Ponadto klienci wykonujący wolne zawody mogą uzyskać pomoc w sfinansowaniu maszyn i urządzeń IT oraz wyposażenia gabinetu.

Dzięki ofercie Alior Leasing przedsiębiorcy mogą rozwijać biznes bez konieczności angażowania własnych środków. Decydując się na leasing, klienci poprzez obniżenie podstawy opodatkowania swoich przychodów zyskują także dzięki mechanizmowi „tarczy podatkowej”.

Ze szczegółami oferty można zapoznać się w placówkach banku, na stronie www.leasing.aliorbank.pl oraz pod numerem infolinii: 19 502.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

bezpłatny program PIT 2019

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: