eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › BPH wprowadza kredyt "Czarno na białym"

BPH wprowadza kredyt "Czarno na białym"

2016-01-15 11:19

BPH wprowadza kredyt "Czarno na białym"

BPH wprowadza kredyt "Czarno na białym" © olejx - Fotolia.com

Najświeższa propozycja BPH dotyczy kredytów gotówkowych zaciąganych na okres od 6 do 24 miesięcy. Klienci, którzy zdecydują się zaciągnąć takie właśnie zobowiązanie otrzymają ofertę z prowizją 5,9 proc. i stałym oprocentowaniem 5,9 proc. w całym okresie kredytowania. Maksymalna kwota, o jaką można się ubiegać to 200 tys. zł.
Kredyt można przeznaczyć na dowolny cel, a wstępną decyzję uzyskać już podczas pierwszej rozmowy z doradcą, a także online – za pośrednictwem strony www.gotowkaonline.pl. Kredytobiorcy mają też czas na zmianę decyzji – na odstąpienie od umowy kredytowej przysługuje im aż 21 dni i nie wiąże się to z żadnymi kosztami.
– Jasne i przejrzyste zasady, korzystne warunki cenowe oraz minimum formalności – takie cechy powinien mieć, naszym zdaniem, przyjazny klientom kredyt gotówkowy. Zasady naszej oferty widać jak na dłoni, bez niejasności – dlatego nazwaliśmy ją „Czarno na białym” – mówi Maciej Marchewicz, dyrektor Biura Kredytów Konsumenckich w Banku BPH.

Wniosek o kredyt można złożyć w oddziałach i placówkach partnerskich Banku BPH na terenie całego kraju, za pośrednictwem bankowej infolinii lub strony: www.gotowkaonline.pl.

oprac. : eGospodarka.pl

Więcej na ten temat: oferta banów, BPH, kredyty gotówkowe

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.