eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › Karta MasterCard Debit ze zmiennym kodem CVC2 od Getin Banku

Karta MasterCard Debit ze zmiennym kodem CVC2 od Getin Banku

2016-01-12 15:29

Karta MasterCard Debit ze zmiennym kodem CVC2 od Getin Banku

Karta MasterCard Debit ze zmiennym kodem CVC2 od Getin Banku © Kenishirotie - Fotolia.com

Nowa karta debetowa MasterCard Debit oferowana przez Getin Bank posiada zmienny kod weryfikacyjny – na niewielkim wyświetlaczu co godzinę pojawia się nowy zestaw cyfr, wykorzystywany podczas transakcji internetowych. Dzięki temu rozwiązaniu klienci dokonujący zakupów online są znacznie lepiej chronieni przed ewentualną kradzieżą.
Getin Bank oferuje swoim klientom kartę MasterCard Debit ze zmiennym kodem weryfikacyjnym. Aby ją otrzymać wystarczy złożyć wniosek w dowolnej placówce Banku lub za pośrednictwem bankowości elektronicznej. Wydanie karty MasterCard Debit oraz korzystanie z tego innowacyjnego narzędzia nie wiąże się z dodatkowymi kosztami.
Coraz chętniej decydujemy się na zakupy online. Komfort, duży wybór i konkurencyjne ceny zachęcają nas do skorzystania z oferty sklepów internetowych. Jedyną barierą pojawiającą się podczas takich transakcji jest niepewność związana z bezpieczeństwem. W odpowiedzi na potrzebę zwiększenia ochrony takich płatności oferujemy naszym Klientom kartę ze zmiennym kodem CVC2, stworzoną wraz z MasterCard. To innowacyjne rozwiązanie, które wprowadzamy na polski rynek uzupełni nasze portfolio nowoczesnych, opartych na nowych technologiach usług finansowych – mówi Paweł Wawiernia, dyrektor Departamentu Kart Płatniczych i Płatności Alternatywnych, Getin Noble Bank.

Wyświetlany na miniaturowym, wbudowanym ekranie numer CVC2 automatycznie odświeża się co godzinę. Wykorzystany mechanizm to najnowocześniejsze rozwiązanie w bankowości, zapewniające najwyższe standardy bezpieczeństwa płatności online. Dzięki zastosowanej w tej karcie innowacji, Bank zwiększa ochronę przed potencjalnymi kradzieżami, włamaniami do baz danych i oszustwami płatniczymi. Karta może być używana zarówno podczas płatności online, jak i transakcji zbliżeniowych w sklepach stacjonarnych.


Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

REKLAMA

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo:

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.