eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › „Wypożyczka” od eurobanku w nowej odsłonie

„Wypożyczka” od eurobanku w nowej odsłonie

2015-10-05 11:42

„Wypożyczka” od eurobanku w nowej odsłonie

„Wypożyczka” od eurobanku w nowej odsłonie © Adam Machocki - Fotolia.com

PRZEJDŹ DO GALERII ZDJĘĆ (2)

1 czerwca eurobank wprowadził do swojej oferty "Wypożyczkę", czyli pożyczkę gotówkową, której kluczową cechą są jasne zasady spłaty – klient z góry wie, jaki będzie całkowity koszt kredytu. 1 października Bank poszerzył ofertę, zwiększając możliwą kwotę pożyczki i wydłużając terminy spłaty.
„Wypożyczka” to oferta pożyczki gotówkowej skierowana głównie do osób, które lubią jasne zasady – klient już w momencie wyboru kwoty pożyczki i okresu kredytowania poznaje całkowitą i niezmienną „opłatę za wypożyczenie”. Daje to gwarancję, że nie zostaniemy obciążeni żadnymi dodatkowymi kosztami związanymi z udzieleniem pożyczki, a jej całkowity koszt nie ulegnie zmianie w trakcie regularnej spłaty.

Eurobank wprowadził do swojej oferty nową odsłonę „Wypożyczki”, w której klient ma do dyspozycji kwoty od 1 000 do 15 000 złotych (dotychczas „Wypożyczka” dostępna była w trzech wariantach: 3 500, 5 000 oraz 10 000 zł). Zmianie uległ również okres kredytowania – od 1 października br. pożyczka dostępna jest w okresie kredytowania od 12 do 60 miesięcy (w pierwszej odsłonie produktu okres ten wynosił 12 miesięcy). Niezależnie od wybranej wysokości „Wypożyczki” oraz okresu jej kredytowania, klient z góry zna całkowity i ostateczny koszt pożyczki.

Decyzję o przyznaniu pożyczki gotówkowej „Wypożyczka” na dowolny cel można otrzymać nawet w 15 minut. Wystarczy odwiedzić jedną z placówek eurobanku z dowodem osobistym oraz odpowiednim dokumentem potwierdzającym uzyskiwany dochód, np. zaświadczeniem o dochodach, historią lub wyciągiem z konta z wpływami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące lub drukiem RMUA z ostatnich 3 miesięcy. O „Wypożyczkę” można wnioskować również w oparciu o oświadczenie o dochodach.

Klient ma także możliwość połączenia swojego dochodu z dochodem bliskiej osoby. Dodatkowo może samodzielnie wybrać dogodny dla siebie dzień spłaty raty oraz skorzystać z SMS-ów przypominających o tym terminie.

fot. mat. prasowe

Wypożyczka - przykładowe kwoty i koszt

Wypożyczka różni się od innych kredytów gotówkowych tym, że klient z góry wie, jaką sumę będzie musiał oddać bankowi


Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 19,42% dla przykładu reprezentatywnego na dzień 01.10.2015 r., dla założeń: całkowita kwota pożyczki 6400 zł, na 36 miesięcy, opłata przygotowawcza 100 zł, prowizja 1 819,25zł, oprocentowanie 0%, bez ubezpieczenia, rata miesięczna kredytu 231,09 zł, całkowita kwota do zapłaty 8 319,25 zł.

„Opłata za wypożyczenie” oznacza całkowity roczny koszt pożyczki i jest płatna w ratach. Gwarancja dotyczy obowiązkowych kosztów ponoszonych przy zawarciu umowy pożyczki.

Szczegóły oferty, w tym Regulamin udzielania kredytów i pożyczek, opłaty i prowizje, dostępne na www.eurobank.pl i w placówkach Euro Banku S.A.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: