eGospodarka.pl

eGospodarka.plFinanseArtykułyAktualności finansowe › BGŻ BNP Paribas wprowadza Kredyt Biznes Lider

BGŻ BNP Paribas wprowadza Kredyt Biznes Lider

2015-09-29 13:11

BGŻ BNP Paribas wprowadza Kredyt Biznes Lider

BGŻ BNP Paribas wprowadza Kredyt Biznes Lider © mathom - Fotolia.com

W ofercie BGŻ BNP Paribas pojawiła się nowa propozycja dla przedsiębiorców. Kredyt Biznes Lider to kredyt stworzony specjalnie z myślą o tych firmach, które poszukują środków na sfinansowanie bieżących wydatków lub inwestycji. Cechą charakterystyczną produktu jest brak prowizji i sprawne procedury: czas oczekiwania na decyzję kredytową to 24 godziny, a pełna kwota kredytu ma być dostępna na rachunku bieżącym w ciągu 48 godzin.
Jak już wspomniano we wstępie, przeznaczeniem środków z kredytu może być zarówno finansowanie bieżącej działalności przedsiębiorstwa, jak i inwestycje lub nadarzająca się niespodziewanie okazja rynkowa.

Kredyt, który nie przewyższa 250 tys. zł dostępny jest bez prowizji przygotowawczej, z marżą już od 5 proc. (dotyczy kredytów powyżej 50 tys. zł). Czas oczekiwania na decyzję kredytową może zamknąć się nawet w 24 godzinach, a środki kredytu powinny być dostępne na rachunku bieżącym już w ciągu 48 godzin.

- Konstruując produkty dla klientów biznesowych staramy się sprostać ich oczekiwaniom. Wiemy, że dla większości z nich czas to pieniądz, stąd proponujemy rozwiązania, które pomagają naszym klientom uzyskać finansowanie na korzystnych warunkach, w szybki sposób i jednocześnie przy ich minimalnym zaangażowaniu. Liczymy, że nasz kredyt będzie wsparciem dla klientów w realizacji ich codziennej działalności - powiedział Marcin Grabiszewski, dyrektor Departamentu Rozwoju Produktów Biznesowych w Banku BGŻ BNP Paribas.

Produkt charakteryzuje minimum formalności oraz długi okres finansowania bez zabezpieczeń – nawet do 84 miesięcy.

Kredyt Biznes Lider dostępny jest dla klientów biznesowych prowadzących działalność z uproszczoną księgowością (KPiR, ryczałt, karta podatkowa) co najmniej 24 miesiące, a przedsiębiorcy wykonujący wolny zawód przez co najmniej 12 miesięcy.

Oceń

0 0

Podziel się

Poleć na Wykopie Poleć w Google+

Poleć artykuł znajomemu Wydrukuj

Skomentuj artykuł Opcja dostępna dla zalogowanych użytkowników - ZALOGUJ SIĘ / ZAREJESTRUJ SIĘ

Komentarze (0)

DODAJ SWÓJ KOMENTARZ

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1

Wpisz nazwę miasta, dla którego chcesz znaleźć bank.

Wzory dokumentów

Bezpłatne wzory dokumentów i formularzy.
Wyszukaj i pobierz za darmo: